Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
20/10/2019 | 15:00 | Ulubey İlçe Sahası (Uşak) | Bölmespor | 1 - 4 | Ayvalıkgücü Belediyespor | ||
20/10/2019 | 15:00 | Tevfik Lav Sahası | Yunus Emre Belediyespor | 5 - 0 | Bolvadin Belediyespor | ||
20/10/2019 | 15:00 | Söke İlçe Stadı | Sökespor | 2 - 2 | Aliağa Futbol AŞ | ||
20/10/2019 | 15:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Yeşilova | 3 - 1 | Bigadiç Belediyespor | ||
20/10/2019 | 15:00 | Sandıklı İlçe Stadı | Sandıklıspor | 2 - 2 | Aydın Yıldızspor | ||
20/10/2019 | 15:00 | Gönen Nail Gönenli Stadı | Gönen Belediyespor | 3 - 1 | Manisa Sanayispor | ||
20/10/2019 | 15:00 | Salihli Ramiz Turan Stadı | Salihli Belediyespor | 0 - 1 | Bergama Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bergama Belediyespor | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | 0 | 9 | 13 | ||
2. | Ayvalıkgücü Belediyespor | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 13 | ||
3. | Aydın Yıldızspor | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 11 | ||
4. | Aliağa Futbol AŞ | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 11 | ||
5. | Yunus Emre Belediyespor | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 10 | ||
6. | Sökespor | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 8 | ||
7. | Sandıklıspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 7 | -1 | 8 | ||
8. | Salihli Belediyespor | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 7 | ||
9. | Bornova Yeşilova | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 7 | ||
10. | Bigadiç Belediyespor | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 8 | -1 | 3 | ||
11. | Gönen Belediyespor | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 3 | ||
12. | Bolvadin Belediyespor | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3 | ||
13. | Manisa Sanayispor | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | 14 | -8 | 1 | ||
14. | Bölmespor | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 16 | -13 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |