Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/10/2019 | 15:00 | Minareli Çavuş Spor Tesisleri | Bursa Yıldırımspor | 0 - 1 | TKİ Tavşanlı Linyitspor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 1 - 0 | Gülbahçespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Veysel Karani Sahası | Bursa Zaferspor | 2 - 1 | Maltepespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Hendek Atatürk Stadı | Hendekspor | 2 - 1 | Vefa | ||
13/10/2019 | 15:00 | Halil Akkaş Sahası | Belediye Kütahyaspor | 4 - 0 | Pamukova 1968 Spor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 0 - 0 | Yenişehir Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha | Yeşilköyspor | 3 - 1 | Arifiye Kalaycıspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Belediye Kütahyaspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 0 | 9 | 10 | ||
2. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 9 | ||
3. | Bozüyük Vitraspor | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 8 | ||
4. | Bursa Zaferspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 7 | ||
5. | Maltepespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 7 | ||
6. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 7 | ||
7. | Bursa Yıldırımspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 7 | ||
8. | Hendekspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 6 | ||
9. | Yeşilköyspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 9 | -1 | 6 | ||
10. | Yenişehir Belediyespor | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 | ||
11. | Vefa | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | ||
12. | Gülbahçespor | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 | -2 | 3 | ||
13. | Arifiye Kalaycıspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 11 | -8 | 0 | ||
14. | Pamukova 1968 Spor | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 17 | -16 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |