Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
16/12/2017 | 14:00 | Atakum İlçe Sahası | Atakum Belediyespor | 2 - 2 | 1926 Bulancakspor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Amasya 12 Haziran Stadı | Yeni Amasyaspor | 5 - 2 | Orduspor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Sinop Dokuzoğlu Stadı | Sinopspor | 0 - 1 | Ünye 1957 Spor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Şarkışla İlçe Stadı | Şarkışla Belediyespor | 1 - 1 | Çarşambaspor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Eti Lisesi Gençlikspor | 7 - 0 | Sivas Demirspor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 1 - 0 | Ladik Belediyespor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 2 - 1 | Turhalspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fatsa Belediyespor | 13 | 11 | 2 | 0 | 28 | 8 | 20 | 35 | ||
2. | Yeni Amasyaspor | 13 | 8 | 4 | 1 | 25 | 10 | 15 | 28 | ||
3. | Ünye 1957 Spor | 13 | 8 | 4 | 1 | 23 | 11 | 12 | 28 | ||
4. | Şarkışla Belediyespor | 13 | 6 | 4 | 3 | 20 | 8 | 12 | 22 | ||
5. | Çarşambaspor | 13 | 5 | 6 | 2 | 22 | 20 | 2 | 21 | ||
6. | Atakum Belediyespor | 13 | 5 | 4 | 4 | 21 | 16 | 5 | 19 | ||
7. | Ladik Belediyespor | 13 | 4 | 5 | 4 | 10 | 10 | 0 | 17 | ||
8. | Sinopspor | 13 | 3 | 6 | 4 | 12 | 14 | -2 | 15 | ||
9. | 1926 Bulancakspor | 13 | 2 | 8 | 3 | 13 | 13 | 0 | 14 | ||
10. | Turhalspor | 13 | 3 | 2 | 8 | 13 | 16 | -3 | 11 | ||
11. | Eti Lisesi Gençlikspor | 13 | 3 | 2 | 8 | 12 | 25 | -13 | 11 | ||
12. | Görelespor | 13 | 1 | 6 | 6 | 14 | 25 | -11 | 9 | ||
13. | Sivas Demirspor | 13 | 2 | 3 | 8 | 9 | 28 | -19 | 9 | ||
14. | Orduspor * | 13 | 0 | 4 | 9 | 11 | 29 | -18 | -8 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |