Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
27/01/2018 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Eti Lisesi Gençlikspor | 0 - 2 | Fatsa Belediyespor | ||
28/01/2018 | 14:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 3 - 2 | Yeni Amasyaspor | ||
28/01/2018 | 14:00 | Şarkışla İlçe Stadı | Şarkışla Belediyespor | 2 - 1 | Turhalspor | ||
28/01/2018 | 14:00 | Atakum İlçe Sahası | Atakum Belediyespor | 1 - 1 | Ladik Belediyespor | ||
28/01/2018 | 14:00 | Sinop Dokuzoğlu Stadı | Sinopspor | 2 - 1 | Sivas Demirspor | ||
28/01/2018 | 14:00 | Ordu 19 Eylül Stadı | Orduspor | 1 - 0 | Çarşambaspor | ||
28/01/2018 | 14:00 | Ünye İlçe Stadı | Ünye 1957 Spor | 1 - 2 | 1926 Bulancakspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fatsa Belediyespor | 16 | 13 | 3 | 0 | 34 | 10 | 24 | 42 | ||
2. | Ünye 1957 Spor | 16 | 9 | 5 | 2 | 36 | 14 | 22 | 32 | ||
3. | Yeni Amasyaspor | 16 | 8 | 6 | 2 | 30 | 16 | 14 | 30 | ||
4. | Şarkışla Belediyespor | 16 | 8 | 4 | 4 | 28 | 10 | 18 | 28 | ||
5. | Atakum Belediyespor | 16 | 6 | 6 | 4 | 25 | 19 | 6 | 24 | ||
6. | Ladik Belediyespor | 16 | 6 | 6 | 4 | 15 | 11 | 4 | 24 | ||
7. | Çarşambaspor | 16 | 6 | 6 | 4 | 26 | 23 | 3 | 24 | ||
8. | 1926 Bulancakspor | 16 | 4 | 9 | 3 | 20 | 17 | 3 | 21 | ||
9. | Sinopspor | 16 | 4 | 6 | 6 | 15 | 21 | -6 | 18 | ||
10. | Görelespor | 16 | 3 | 6 | 7 | 20 | 29 | -9 | 15 | ||
11. | Turhalspor | 16 | 4 | 2 | 10 | 15 | 21 | -6 | 14 | ||
12. | Eti Lisesi Gençlikspor | 16 | 3 | 2 | 11 | 12 | 31 | -19 | 11 | ||
13. | Sivas Demirspor | 16 | 2 | 4 | 10 | 11 | 37 | -26 | 10 | ||
14. | Orduspor * | 16 | 1 | 5 | 10 | 14 | 42 | -28 | -4 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |