Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
18/02/2018 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 5 - 1 | Sinopspor | ||
18/02/2018 | 14:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 1 - 4 | Atakum Belediyespor | ||
18/02/2018 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Eti Lisesi Gençlikspor | 0 - 1 | Şarkışla Belediyespor | ||
18/02/2018 | 14:00 | 4 Eylülspor Vadisi - 1 | Sivas Demirspor | 0 - 1 | 1926 Bulancakspor | ||
18/02/2018 | 14:00 | Ladik İlçe Sahası | Ladik Belediyespor | 2 - 1 | Ünye 1957 Spor | ||
18/02/2018 | 14:00 | Turhal İlçe Stadı | Turhalspor | 2 - 1 | Orduspor | ||
18/02/2018 | 14:00 | Amasya 12 Haziran Stadı | Yeni Amasyaspor | 0 - 1 | Çarşambaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fatsa Belediyespor | 19 | 15 | 4 | 0 | 44 | 13 | 31 | 49 | ||
2. | Ünye 1957 Spor | 19 | 11 | 5 | 3 | 41 | 17 | 24 | 38 | ||
3. | Yeni Amasyaspor | 19 | 10 | 6 | 3 | 36 | 20 | 16 | 36 | ||
4. | Şarkışla Belediyespor | 19 | 10 | 4 | 5 | 32 | 14 | 18 | 34 | ||
5. | Ladik Belediyespor | 19 | 9 | 6 | 4 | 21 | 13 | 8 | 33 | ||
6. | Çarşambaspor | 19 | 8 | 6 | 5 | 28 | 24 | 4 | 30 | ||
7. | Atakum Belediyespor | 19 | 7 | 7 | 5 | 31 | 23 | 8 | 28 | ||
8. | 1926 Bulancakspor | 19 | 5 | 9 | 5 | 23 | 22 | 1 | 24 | ||
9. | Turhalspor | 19 | 7 | 2 | 10 | 19 | 22 | -3 | 23 | ||
10. | Görelespor | 19 | 4 | 6 | 9 | 26 | 36 | -10 | 18 | ||
11. | Sinopspor | 19 | 4 | 6 | 9 | 17 | 30 | -13 | 18 | ||
12. | Sivas Demirspor | 19 | 3 | 4 | 12 | 13 | 41 | -28 | 13 | ||
13. | Eti Lisesi Gençlikspor | 19 | 3 | 2 | 14 | 13 | 38 | -25 | 11 | ||
14. | Orduspor * | 19 | 1 | 5 | 13 | 15 | 46 | -31 | -4 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |