Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
11/11/2018 | 13:00 | Sarıkamış İlçe Stadı | Sarıkamış Gençlerbirliği | 2 - 4 | Iğdır Esspor | ||
11/11/2018 | 13:00 | Araklı İlçe Stadı | Araklı 1961 Spor | 0 - 0 | Tonya Doğanspor | ||
11/11/2018 | 13:00 | Ilıca Orhan Tavlı Sahası | Yakutiyespor | 1 - 0 | Arhavispor | ||
11/11/2018 | 13:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 1 - 1 | Smart Holding Çayelispor | ||
11/11/2018 | 13:00 | Bayburt Sentetik Saha | Bayburt Belediyespor | 4 - 0 | 1926 Bulancakspor | ||
11/11/2018 | 13:00 | Kelkit İlçe Stadı | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 2 - 0 | Haçkaspor | ||
11/11/2018 | 13:00 | Derepazarı İlçe Sahası | Kendirli Belediyespor | 0 - 1 | Serhat Ardahanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 8 | 7 | 1 | 0 | 18 | 6 | 12 | 22 | ||
2. | Görelespor | 8 | 5 | 3 | 0 | 21 | 6 | 15 | 18 | ||
3. | Iğdır Esspor | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | 10 | 5 | 14 | ||
4. | Yakutiyespor | 8 | 3 | 4 | 1 | 9 | 6 | 3 | 13 | ||
5. | Tonya Doğanspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 11 | ||
6. | Arhavispor | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 11 | ||
7. | Araklı 1961 Spor | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | 10 | -1 | 10 | ||
8. | 1926 Bulancakspor * | 8 | 4 | 0 | 4 | 18 | 13 | 5 | 9 | ||
9. | Haçkaspor | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | 7 | 5 | 9 | ||
10. | Kendirli Belediyespor | 8 | 2 | 1 | 5 | 17 | 15 | 2 | 7 | ||
11. | Bayburt Belediyespor | 8 | 2 | 1 | 5 | 13 | 13 | 0 | 7 | ||
12. | Smart Holding Çayelispor | 8 | 1 | 4 | 3 | 9 | 13 | -4 | 7 | ||
13. | Sarıkamış Gençlerbirliği | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | 42 | -32 | 6 | ||
14. | Serhat Ardahanspor * | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 18 | -8 | 5 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |