Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
07/10/2018 | 15:00 | Manavgat Atatürk Stadı | Manavgat Belediyespor | 2 - 0 | Aydınspor 1923 | ||
07/10/2018 | 15:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 3 - 2 | Kale Belediye Gençlikspor | ||
07/10/2018 | 15:00 | Serinhisar Atatürk Stadı | Serinhisarspor | 2 - 2 | Ortaca Belediyespor | ||
07/10/2018 | 15:00 | Bucak İlçe Stadı | Bucak Belediye Oğuzhanspor | 3 - 3 | Kepezspor FK | ||
07/10/2018 | 15:00 | Yatağan İlçe Sahası | Yatağanspor | 0 - 2 | Isparta Davrazspor | ||
07/10/2018 | 15:00 | Akdeniz Üniversitesi Stadı | Konyaaltı Belediyespor | 0 - 2 | Tavas Birlikspor | ||
07/10/2018 | 15:00 | Söke İlçe Stadı | Sökespor | 1 - 1 | Saygın Yapı Didim Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manavgat Belediyespor | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 9 | ||
2. | Kepezspor FK | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 5 | ||
3. | Isparta Davrazspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | ||
4. | Bucak Belediye Oğuzhanspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 5 | ||
5. | Saygın Yapı Didim Belediyespor | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 4 | ||
6. | Serinhisarspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | ||
7. | Tavas Birlikspor * | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 | ||
8. | Kale Belediye Gençlikspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | ||
9. | Kuşadasıspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | ||
10. | Yatağanspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 3 | ||
11. | Ortaca Belediyespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2 | ||
12. | Sökespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | ||
13. | Konyaaltı Belediyespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | ||
14. | Aydınspor 1923 * | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |