Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
27/10/2018 | 14:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Yeşilova | 2 - 1 | Gaziosmanpaşa | ||
27/10/2018 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahyaspor | 0 - 0 | Belediye Derincespor | ||
28/10/2018 | 14:00 | Çayırova Kuştepe Stadı | Çayırovaspor | 2 - 1 | Kütahya Çamlıcaspor | ||
28/10/2018 | 14:00 | Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı | Başiskele Doğantepespor | 0 - 1 | Maltepespor | ||
28/10/2018 | 14:00 | Tavşanlı Ada Stadı | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 1 - 6 | Aliağa Futbol AŞ | ||
28/10/2018 | 15:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Vefa | 3 - 1 | Büyük Derbentspor | ||
28/10/2018 | 15:00 | Cebeci Spor Kompleksi | Sultangazispor | 3 - 1 | Bozüyük Vitraspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 3 | 12 | 13 | ||
2. | Vefa | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 4 | 10 | 13 | ||
3. | Maltepespor | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 13 | ||
4. | Belediye Derincespor | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 4 | 9 | 12 | ||
5. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | 12 | 5 | 12 | ||
6. | Sultangazispor | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 11 | ||
7. | Başiskele Doğantepespor | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 10 | ||
8. | Gaziosmanpaşa | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 8 | ||
9. | Büyük Derbentspor | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 12 | -6 | 7 | ||
10. | Bornova Yeşilova | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 18 | -11 | 6 | ||
11. | Çayırovaspor | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 12 | -5 | 5 | ||
12. | Kütahyaspor | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 4 | ||
13. | Kütahya Çamlıcaspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 | -11 | 3 | ||
14. | Bozüyük Vitraspor | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 14 | -10 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |