Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2014/15
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
15/02/2015 | 13:30 | Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı | Altınova Belediyespor | 0 - 1 | Sultanbeyli Belediyespor | ||
15/02/2015 | 13:30 | Ortaçeşme Sahası | Modafen | 1 - 0 | İnegöl Gençlergücü | ||
15/02/2015 | 13:30 | Kestel İlçe Stadı | Kestel Belediyespor | 1 - 1 | Bozüyük Vitraspor | ||
15/02/2015 | 13:30 | Beşiktaş Bld.İsmet İnönü Spor Tesisi 2 | Leventspor | 2 - 1 | Yenibosnaspor | ||
15/02/2015 | 13:30 | Çayırova Şekerpınar Stadı | Çayırovaspor | 1 - 1 | Gebze Sultan Orhanspor | ||
15/02/2015 | 13:30 | Mudanya İlçe Sahası | Mudanyaspor | 1 - 0 | Elmasbahçelerspor | ||
15/02/2015 | 13:30 | Gebze Alaettin Kurt Stadı S | Gebzespor | 0 - 1 | İFA |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sultanbeyli Belediyespor | 18 | 10 | 6 | 2 | 26 | 15 | 11 | 36 | ||
2. | İFA | 18 | 10 | 4 | 4 | 22 | 16 | 6 | 34 | ||
3. | Elmasbahçelerspor | 18 | 9 | 6 | 3 | 27 | 18 | 9 | 33 | ||
4. | Leventspor | 18 | 8 | 7 | 3 | 25 | 19 | 6 | 31 | ||
5. | Mudanyaspor | 18 | 7 | 8 | 3 | 33 | 17 | 16 | 29 | ||
6. | Yenibosnaspor | 18 | 7 | 7 | 4 | 23 | 14 | 9 | 28 | ||
7. | Gebzespor | 18 | 7 | 7 | 4 | 22 | 18 | 4 | 28 | ||
8. | Çayırovaspor | 18 | 6 | 6 | 6 | 23 | 26 | -3 | 24 | ||
9. | Altınova Belediyespor | 18 | 6 | 5 | 7 | 12 | 18 | -6 | 23 | ||
10. | Gebze Sultan Orhanspor | 18 | 5 | 5 | 8 | 23 | 28 | -5 | 20 | ||
11. | Kestel Belediyespor | 18 | 5 | 3 | 10 | 17 | 23 | -6 | 18 | ||
12. | Modafen | 18 | 4 | 4 | 10 | 20 | 29 | -9 | 16 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 18 | 1 | 8 | 9 | 20 | 29 | -9 | 11 | ||
14. | İnegöl Gençlergücü | 18 | 1 | 4 | 13 | 15 | 38 | -23 | 7 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |