Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2014/15
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
22/03/2015 | 13:30 | Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı | Altınova Belediyespor | 3 - 1 | Mudanyaspor | ||
22/03/2015 | 13:30 | Ortaçeşme Sahası | Modafen | 2 - 3 | Çayırovaspor | ||
22/03/2015 | 13:30 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebzespor | 1 - 0 | Leventspor | ||
22/03/2015 | 13:30 | İnegöl Kurtuluş Sahası | İnegöl Gençlergücü | 2 - 2 | Kestel Belediyespor | ||
22/03/2015 | 13:30 | Sultanbeyli 75.Yıl Stadı | Sultanbeyli Belediyespor | 2 - 0 | Bozüyük Vitraspor | ||
22/03/2015 | 13:30 | Merinos Sahası | Elmasbahçelerspor | 2 - 0 | Yenibosnaspor | ||
22/03/2015 | 13:30 | İFA Sahası | İFA | 1 - 0 | Gebze Sultan Orhanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sultanbeyli Belediyespor | 23 | 13 | 8 | 2 | 31 | 15 | 16 | 47 | ||
2. | İFA | 23 | 13 | 5 | 5 | 29 | 21 | 8 | 44 | ||
3. | Leventspor | 23 | 10 | 9 | 4 | 31 | 22 | 9 | 39 | ||
4. | Gebzespor | 23 | 10 | 8 | 5 | 29 | 24 | 5 | 38 | ||
5. | Elmasbahçelerspor | 23 | 10 | 6 | 7 | 31 | 25 | 6 | 36 | ||
6. | Çayırovaspor | 23 | 9 | 7 | 7 | 32 | 29 | 3 | 34 | ||
7. | Yenibosnaspor | 23 | 8 | 9 | 6 | 30 | 20 | 10 | 33 | ||
8. | Altınova Belediyespor | 23 | 9 | 6 | 8 | 22 | 24 | -2 | 33 | ||
9. | Mudanyaspor | 23 | 8 | 8 | 7 | 37 | 26 | 11 | 32 | ||
10. | Modafen | 23 | 7 | 5 | 11 | 33 | 39 | -6 | 26 | ||
11. | Kestel Belediyespor | 23 | 6 | 6 | 11 | 22 | 28 | -6 | 24 | ||
12. | Gebze Sultan Orhanspor | 23 | 5 | 8 | 10 | 23 | 33 | -10 | 23 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 23 | 2 | 10 | 11 | 22 | 34 | -12 | 16 | ||
14. | İnegöl Gençlergücü | 23 | 1 | 5 | 17 | 17 | 49 | -32 | 8 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |