Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2014/15
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
29/03/2015 | 13:30 | Merkezefendi Stadı | Yenibosnaspor | 2 - 4 | Sultanbeyli Belediyespor | ||
29/03/2015 | 13:30 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 2 - 0 | İnegöl Gençlergücü | ||
29/03/2015 | 13:30 | Kestel İlçe Stadı | Kestel Belediyespor | 1 - 4 | Gebzespor | ||
29/03/2015 | 13:30 | Beşiktaş Bld.İsmet İnönü Spor Tesisi 2 | Leventspor | 5 - 1 | Modafen | ||
29/03/2015 | 13:30 | Çayırova Şekerpınar Stadı | Çayırovaspor | 1 - 1 | Altınova Belediyespor | ||
29/03/2015 | 13:30 | Gebze Metin Oktay Sahası | Gebze Sultan Orhanspor | 1 - 3 | Elmasbahçelerspor | ||
29/03/2015 | 13:30 | Mudanya İlçe Sahası | Mudanyaspor | 0 - 1 | İFA |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sultanbeyli Belediyespor | 24 | 14 | 8 | 2 | 35 | 17 | 18 | 50 | ||
2. | İFA | 24 | 14 | 5 | 5 | 30 | 21 | 9 | 47 | ||
3. | Leventspor | 24 | 11 | 9 | 4 | 36 | 23 | 13 | 42 | ||
4. | Gebzespor | 24 | 11 | 8 | 5 | 33 | 25 | 8 | 41 | ||
5. | Elmasbahçelerspor | 24 | 11 | 6 | 7 | 34 | 26 | 8 | 39 | ||
6. | Çayırovaspor | 24 | 9 | 8 | 7 | 33 | 30 | 3 | 35 | ||
7. | Altınova Belediyespor | 24 | 9 | 7 | 8 | 23 | 25 | -2 | 34 | ||
8. | Yenibosnaspor | 24 | 8 | 9 | 7 | 32 | 24 | 8 | 33 | ||
9. | Mudanyaspor | 24 | 8 | 8 | 8 | 37 | 27 | 10 | 32 | ||
10. | Modafen | 24 | 7 | 5 | 12 | 34 | 44 | -10 | 26 | ||
11. | Kestel Belediyespor | 24 | 6 | 6 | 12 | 23 | 32 | -9 | 24 | ||
12. | Gebze Sultan Orhanspor | 24 | 5 | 8 | 11 | 24 | 36 | -12 | 23 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 24 | 3 | 10 | 11 | 24 | 34 | -10 | 19 | ||
14. | İnegöl Gençlergücü | 24 | 1 | 5 | 18 | 17 | 51 | -34 | 8 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |