Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/11/2020 | 13:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 3 - 1 | Kahramanmaraşspor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Devrek İlçe Sahası | Zonguldak Kömürspor | 2 - 0 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 0 - 1 | Sancaktepe FK | ||
14/11/2020 | 13:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 1 - 0 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 1 - 4 | 1461 Trabzon FK | ||
14/11/2020 | 13:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 1 - 0 | Ergene Velimeşespor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Hacettepe | 1 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
10/01/2021 | 13:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 2 - 2 | Ankara Demirspor | ||
14/01/2021 | 13:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 2 - 2 | Amed Sportif Faaliyetler |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 10 | 9 | 1 | 0 | 33 | 8 | 25 | 28 | ||
2. | Sarıyer | 10 | 6 | 4 | 0 | 13 | 3 | 10 | 22 | ||
3. | Anagold 24 Erzincanspor | 9 | 6 | 2 | 1 | 15 | 6 | 9 | 20 | ||
4. | 1461 Trabzon FK | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 | 5 | 13 | 18 | ||
5. | Uşakspor A.Ş. | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 11 | 6 | 17 | ||
6. | Sancaktepe FK | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 13 | 5 | 17 | ||
7. | Kocaelispor | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | 9 | 2 | 17 | ||
8. | Ankara Demirspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 19 | 14 | 5 | 14 | ||
9. | Hes İlaç Afyonspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 11 | 12 | -1 | 13 | ||
10. | Amed Sportif Faaliyetler | 10 | 4 | 1 | 5 | 12 | 18 | -6 | 13 | ||
11. | Ahlatcı Çorum FK | 9 | 3 | 2 | 4 | 19 | 15 | 4 | 11 | ||
12. | Kahramanmaraşspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 14 | -1 | 11 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 7 | 11 | -4 | 10 | ||
14. | İnegölspor | 9 | 1 | 4 | 4 | 8 | 14 | -6 | 7 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | 16 | -7 | 6 | ||
16. | Hacettepe | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 15 | -8 | 6 | ||
17. | Niğde Anadolu FK | 9 | 1 | 3 | 5 | 5 | 17 | -12 | 6 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 10 | 1 | 2 | 7 | 12 | 23 | -11 | 2 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 9 | 1 | 1 | 7 | 5 | 28 | -23 | 1 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |