Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
18/11/2020 | 13:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 3 - 0 | Kocaelispor | ||
18/11/2020 | 13:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 3 - 2 | Zonguldak Kömürspor | ||
18/11/2020 | 13:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 2 - 3 | Manisa FK | ||
18/11/2020 | 13:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 2 | Hes İlaç Afyonspor | ||
18/11/2020 | 13:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 2 - 0 | Sarıyer | ||
18/11/2020 | 13:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 3 - 2 | Niğde Anadolu FK | ||
19/11/2020 | 13:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 1 - 1 | Gümüşhanespor | ||
14/01/2021 | 13:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 0 - 0 | İnegölspor | ||
17/01/2021 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 2 - 3 | Ahlatcı Çorum FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 11 | 10 | 1 | 0 | 36 | 10 | 26 | 31 | ||
2. | Sarıyer | 11 | 6 | 4 | 1 | 13 | 5 | 8 | 22 | ||
3. | 1461 Trabzon FK | 10 | 6 | 3 | 1 | 20 | 5 | 15 | 21 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 | 9 | 8 | 20 | ||
5. | Uşakspor A.Ş. | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 13 | 7 | 20 | ||
6. | Sancaktepe FK | 11 | 5 | 2 | 4 | 18 | 15 | 3 | 17 | ||
7. | Kocaelispor | 10 | 5 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 17 | ||
8. | Hes İlaç Afyonspor | 10 | 4 | 4 | 2 | 13 | 12 | 1 | 16 | ||
9. | Amed Sportif Faaliyetler | 11 | 5 | 1 | 5 | 15 | 18 | -3 | 16 | ||
10. | Ankara Demirspor | 11 | 4 | 3 | 4 | 19 | 14 | 5 | 15 | ||
11. | Ahlatcı Çorum FK | 10 | 4 | 2 | 4 | 22 | 17 | 5 | 14 | ||
12. | Kahramanmaraşspor | 10 | 2 | 5 | 3 | 15 | 17 | -2 | 11 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 11 | 2 | 4 | 5 | 9 | 14 | -5 | 10 | ||
14. | Ergene Velimeşespor | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | 18 | -6 | 9 | ||
15. | İnegölspor | 10 | 1 | 5 | 4 | 8 | 14 | -6 | 8 | ||
16. | Hacettepe | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 15 | -8 | 6 | ||
17. | Niğde Anadolu FK | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 20 | -13 | 6 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 11 | 1 | 3 | 7 | 13 | 24 | -11 | 3 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 10 | 1 | 2 | 7 | 6 | 29 | -23 | 2 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |