Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
08/12/2020 | 13:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 1 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
09/12/2020 | 13:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 0 - 1 | Kahramanmaraşspor | ||
09/12/2020 | 13:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 5 - 1 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
09/12/2020 | 13:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 0 - 1 | Sancaktepe FK | ||
09/12/2020 | 13:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 3 - 0 | Hacettepe | ||
09/12/2020 | 13:00 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 4 - 2 | Zonguldak Kömürspor | ||
09/12/2020 | 13:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 0 - 0 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
09/12/2020 | 13:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 1 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
14/01/2021 | 13:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 1 - 1 | 1461 Trabzon FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 14 | 12 | 2 | 0 | 45 | 12 | 33 | 38 | ||
2. | Sarıyer | 14 | 8 | 5 | 1 | 20 | 6 | 14 | 29 | ||
3. | 1461 Trabzon FK | 13 | 7 | 4 | 2 | 23 | 12 | 11 | 25 | ||
4. | Uşakspor A.Ş. | 13 | 7 | 4 | 2 | 25 | 15 | 10 | 25 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 13 | 6 | 5 | 2 | 20 | 12 | 8 | 23 | ||
6. | Kocaelispor | 13 | 6 | 4 | 3 | 15 | 13 | 2 | 22 | ||
7. | Sancaktepe FK | 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 19 | 1 | 21 | ||
8. | Amed Sportif Faaliyetler | 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 21 | -1 | 21 | ||
9. | Ankara Demirspor | 13 | 5 | 4 | 4 | 24 | 17 | 7 | 19 | ||
10. | Ahlatcı Çorum FK | 13 | 5 | 3 | 5 | 29 | 21 | 8 | 18 | ||
11. | Hes İlaç Afyonspor | 13 | 4 | 6 | 3 | 17 | 17 | 0 | 18 | ||
12. | Kahramanmaraşspor | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | 21 | -3 | 17 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 13 | 3 | 4 | 6 | 15 | 19 | -4 | 13 | ||
14. | İnegölspor | 13 | 2 | 5 | 6 | 13 | 19 | -6 | 11 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 13 | 2 | 4 | 7 | 15 | 22 | -7 | 10 | ||
16. | Hacettepe | 13 | 2 | 3 | 8 | 11 | 22 | -11 | 9 | ||
17. | Niğde Anadolu FK | 13 | 1 | 5 | 7 | 7 | 22 | -15 | 8 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 14 | 2 | 3 | 9 | 17 | 32 | -15 | 6 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 13 | 1 | 2 | 10 | 7 | 39 | -32 | 2 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |