Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
12/12/2020 | 13:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 4 - 1 | Hes İlaç Afyonspor | ||
13/12/2020 | 13:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 1 - 2 | Ankara Demirspor | ||
13/12/2020 | 13:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 1 - 0 | İnegölspor | ||
13/12/2020 | 13:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Hacettepe | 0 - 4 | Manisa FK | ||
13/12/2020 | 13:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 2 - 2 | Ahlatcı Çorum FK | ||
13/12/2020 | 13:00 | Devrek İlçe Sahası | Zonguldak Kömürspor | 0 - 0 | Sarıyer | ||
13/12/2020 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 1 - 1 | Niğde Anadolu FK | ||
13/12/2020 | 13:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 3 - 1 | Ergene Velimeşespor | ||
17/01/2021 | 13:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 1 - 1 | Kocaelispor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 15 | 13 | 2 | 0 | 49 | 12 | 37 | 41 | ||
2. | Sarıyer | 15 | 8 | 6 | 1 | 20 | 6 | 14 | 30 | ||
3. | 1461 Trabzon FK | 14 | 8 | 4 | 2 | 27 | 13 | 14 | 28 | ||
4. | Uşakspor A.Ş. | 14 | 7 | 5 | 2 | 27 | 17 | 10 | 26 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 14 | 7 | 5 | 2 | 21 | 12 | 9 | 26 | ||
6. | Amed Sportif Faaliyetler | 15 | 7 | 3 | 5 | 23 | 22 | 1 | 24 | ||
7. | Kocaelispor | 14 | 6 | 5 | 3 | 16 | 14 | 2 | 23 | ||
8. | Ankara Demirspor | 14 | 6 | 4 | 4 | 26 | 18 | 8 | 22 | ||
9. | Sancaktepe FK | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 | 21 | 0 | 21 | ||
10. | Ahlatcı Çorum FK | 14 | 5 | 4 | 5 | 31 | 23 | 8 | 19 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 14 | 4 | 6 | 4 | 19 | 22 | -3 | 18 | ||
12. | Hes İlaç Afyonspor | 14 | 4 | 6 | 4 | 18 | 21 | -3 | 18 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 14 | 3 | 5 | 6 | 15 | 19 | -4 | 14 | ||
14. | İnegölspor | 14 | 2 | 5 | 7 | 13 | 20 | -7 | 11 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 14 | 2 | 4 | 8 | 16 | 25 | -9 | 10 | ||
16. | Hacettepe | 14 | 2 | 3 | 9 | 11 | 26 | -15 | 9 | ||
17. | Niğde Anadolu FK | 14 | 1 | 6 | 7 | 8 | 23 | -15 | 9 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 14 | 2 | 3 | 9 | 17 | 32 | -15 | 6 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 14 | 1 | 3 | 10 | 8 | 40 | -32 | 3 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |