Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
23/12/2020 | 13:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 1 - 0 | Kahramanmaraşspor | ||
23/12/2020 | 13:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 4 - 0 | Gümüşhanespor | ||
23/12/2020 | 13:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 2 - 0 | Hacettepe | ||
23/12/2020 | 13:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 0 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
23/12/2020 | 13:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 0 - 1 | 1461 Trabzon FK | ||
23/12/2020 | 13:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 4 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
23/12/2020 | 13:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 0 - 0 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
23/12/2020 | 13:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 2 - 0 | Uşakspor A.Ş. | ||
21/01/2021 | 13:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 3 - 0 | Astor Enerji Şanlıurfaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 16 | 14 | 2 | 0 | 53 | 12 | 41 | 44 | ||
2. | Sarıyer | 16 | 9 | 6 | 1 | 24 | 6 | 18 | 33 | ||
3. | 1461 Trabzon FK | 15 | 9 | 4 | 2 | 28 | 13 | 15 | 31 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 15 | 8 | 5 | 2 | 22 | 12 | 10 | 29 | ||
5. | Uşakspor A.Ş. | 15 | 7 | 5 | 3 | 27 | 19 | 8 | 26 | ||
6. | Kocaelispor | 15 | 7 | 5 | 3 | 18 | 14 | 4 | 26 | ||
7. | Amed Sportif Faaliyetler | 16 | 7 | 4 | 5 | 23 | 22 | 1 | 25 | ||
8. | Ankara Demirspor | 15 | 6 | 5 | 4 | 26 | 18 | 8 | 23 | ||
9. | Ahlatcı Çorum FK | 15 | 6 | 4 | 5 | 33 | 23 | 10 | 22 | ||
10. | Hes İlaç Afyonspor | 15 | 5 | 6 | 4 | 21 | 21 | 0 | 21 | ||
11. | Sancaktepe FK | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 | 21 | 0 | 21 | ||
12. | Kahramanmaraşspor | 15 | 4 | 6 | 5 | 19 | 23 | -4 | 18 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 15 | 3 | 5 | 7 | 15 | 23 | -8 | 14 | ||
14. | Ergene Velimeşespor | 15 | 3 | 4 | 8 | 17 | 25 | -8 | 13 | ||
15. | İnegölspor | 15 | 2 | 5 | 8 | 13 | 21 | -8 | 11 | ||
16. | Niğde Anadolu FK | 15 | 1 | 6 | 8 | 8 | 24 | -16 | 9 | ||
17. | Hacettepe | 15 | 2 | 3 | 10 | 11 | 28 | -17 | 9 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 15 | 2 | 3 | 10 | 17 | 36 | -19 | 6 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 15 | 1 | 3 | 11 | 8 | 43 | -35 | 3 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |