Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
24/02/2021 | 13:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 0 | Sarıyer | ||
24/02/2021 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 1 - 2 | Hacettepe | ||
24/02/2021 | 13:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 2 - 2 | Kocaelispor | ||
24/02/2021 | 13:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 1 | Gümüşhanespor | ||
24/02/2021 | 13:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 2 - 0 | Uşakspor A.Ş. | ||
24/02/2021 | 13:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 6 - 2 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
24/02/2021 | 13:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 2 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
24/02/2021 | 13:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 0 - 0 | Ahlatcı Çorum FK | ||
24/02/2021 | 13:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 0 - 2 | Manisa FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 24 | 20 | 4 | 0 | 65 | 15 | 50 | 64 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 23 | 13 | 6 | 4 | 53 | 22 | 31 | 45 | ||
3. | Anagold 24 Erzincanspor | 23 | 12 | 8 | 3 | 37 | 19 | 18 | 44 | ||
4. | Ankara Demirspor | 24 | 12 | 7 | 5 | 39 | 25 | 14 | 43 | ||
5. | Amed Sportif Faaliyetler | 24 | 12 | 5 | 7 | 37 | 30 | 7 | 41 | ||
6. | Uşakspor A.Ş. | 24 | 11 | 7 | 6 | 40 | 31 | 9 | 40 | ||
7. | Kocaelispor | 23 | 11 | 7 | 5 | 29 | 21 | 8 | 40 | ||
8. | Sarıyer | 24 | 10 | 9 | 5 | 31 | 18 | 13 | 39 | ||
9. | Hes İlaç Afyonspor | 23 | 9 | 8 | 6 | 31 | 29 | 2 | 35 | ||
10. | Ahlatcı Çorum FK | 23 | 9 | 6 | 8 | 41 | 27 | 14 | 33 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 23 | 6 | 9 | 8 | 27 | 35 | -8 | 27 | ||
12. | Zonguldak Kömürspor | 24 | 5 | 8 | 11 | 24 | 36 | -12 | 23 | ||
13. | Sancaktepe FK | 24 | 6 | 5 | 13 | 27 | 44 | -17 | 23 | ||
14. | İnegölspor | 24 | 4 | 9 | 11 | 25 | 36 | -11 | 21 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 24 | 4 | 9 | 11 | 30 | 48 | -18 | 21 | ||
16. | Hacettepe | 24 | 5 | 4 | 15 | 21 | 37 | -16 | 19 | ||
17. | Gümüşhanespor * | 24 | 5 | 5 | 14 | 25 | 49 | -24 | 17 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 24 | 2 | 9 | 13 | 15 | 37 | -22 | 15 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 24 | 4 | 5 | 15 | 24 | 62 | -38 | 14 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |