Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
01/04/2021 | 15:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 3 - 0 | Niğde Anadolu FK | ||
01/04/2021 | 15:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 0 - 2 | Kocaelispor | ||
01/04/2021 | 15:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 1 - 2 | Sarıyer | ||
01/04/2021 | 15:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 1 - 4 | İnegölspor | ||
01/04/2021 | 15:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Hacettepe | 1 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
01/04/2021 | 15:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 0 - 1 | Ahlatcı Çorum FK | ||
01/04/2021 | 15:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 1 - 1 | Manisa FK | ||
01/04/2021 | 15:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 1 - 1 | Hes İlaç Afyonspor | ||
01/04/2021 | 15:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 2 | Gümüşhanespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 30 | 23 | 7 | 0 | 76 | 20 | 56 | 76 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 29 | 17 | 8 | 4 | 65 | 25 | 40 | 59 | ||
3. | Kocaelispor | 29 | 16 | 7 | 6 | 44 | 24 | 20 | 55 | ||
4. | Sarıyer | 30 | 14 | 10 | 6 | 43 | 25 | 18 | 52 | ||
5. | Ankara Demirspor | 30 | 14 | 10 | 6 | 48 | 32 | 16 | 52 | ||
6. | Ahlatcı Çorum FK | 29 | 14 | 7 | 8 | 57 | 30 | 27 | 49 | ||
7. | Anagold 24 Erzincanspor | 29 | 13 | 10 | 6 | 40 | 25 | 15 | 49 | ||
8. | Amed Sportif Faaliyetler | 30 | 14 | 6 | 10 | 44 | 39 | 5 | 48 | ||
9. | Hes İlaç Afyonspor | 29 | 12 | 11 | 6 | 41 | 34 | 7 | 47 | ||
10. | Uşakspor A.Ş. | 29 | 12 | 8 | 9 | 42 | 36 | 6 | 44 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 29 | 7 | 10 | 12 | 34 | 48 | -14 | 31 | ||
12. | Zonguldak Kömürspor | 30 | 7 | 9 | 14 | 27 | 42 | -15 | 30 | ||
13. | İnegölspor | 29 | 5 | 10 | 14 | 31 | 45 | -14 | 25 | ||
14. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 29 | 7 | 6 | 16 | 34 | 64 | -30 | 24 | ||
15. | Hacettepe | 29 | 6 | 5 | 18 | 22 | 42 | -20 | 23 | ||
16. | Ergene Velimeşespor | 29 | 4 | 11 | 14 | 35 | 60 | -25 | 23 | ||
17. | Gümüşhanespor * | 30 | 7 | 5 | 18 | 32 | 63 | -31 | 23 | ||
18. | Sancaktepe FK | 30 | 6 | 5 | 19 | 28 | 64 | -36 | 23 | ||
19. | Niğde Anadolu FK | 29 | 3 | 11 | 15 | 22 | 47 | -25 | 20 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |