Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
15/04/2021 | 15:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 2 - 1 | Sancaktepe FK | ||
15/04/2021 | 15:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 0 - 0 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
15/04/2021 | 15:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 2 - 1 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
15/04/2021 | 15:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 0 - 0 | Hacettepe | ||
15/04/2021 | 15:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 0 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
15/04/2021 | 15:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 3 - 3 | 1461 Trabzon FK | ||
15/04/2021 | 15:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 1 - 1 | Zonguldak Kömürspor | ||
15/04/2021 | 15:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 4 - 1 | Kahramanmaraşspor | ||
15/04/2021 | 15:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 2 - 0 | Amed Sportif Faaliyetler |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 33 | 23 | 10 | 0 | 78 | 22 | 56 | 79 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 32 | 18 | 10 | 4 | 71 | 30 | 41 | 64 | ||
3. | Kocaelispor | 32 | 17 | 8 | 7 | 47 | 27 | 20 | 59 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 32 | 15 | 11 | 6 | 45 | 27 | 18 | 56 | ||
5. | Ankara Demirspor | 32 | 15 | 11 | 6 | 50 | 33 | 17 | 56 | ||
6. | Sarıyer | 33 | 15 | 11 | 7 | 48 | 33 | 15 | 56 | ||
7. | Uşakspor A.Ş. | 32 | 14 | 9 | 9 | 50 | 37 | 13 | 51 | ||
8. | Hes İlaç Afyonspor | 32 | 13 | 12 | 7 | 49 | 42 | 7 | 51 | ||
9. | Amed Sportif Faaliyetler | 33 | 15 | 6 | 12 | 46 | 43 | 3 | 51 | ||
10. | Ahlatcı Çorum FK | 32 | 14 | 7 | 11 | 59 | 35 | 24 | 49 | ||
11. | Zonguldak Kömürspor | 32 | 7 | 11 | 14 | 29 | 44 | -15 | 32 | ||
12. | Kahramanmaraşspor | 32 | 7 | 10 | 15 | 37 | 57 | -20 | 31 | ||
13. | İnegölspor | 32 | 6 | 11 | 15 | 33 | 47 | -14 | 29 | ||
14. | Niğde Anadolu FK | 32 | 6 | 11 | 15 | 29 | 49 | -20 | 29 | ||
15. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 32 | 8 | 7 | 17 | 37 | 67 | -30 | 28 | ||
16. | Ergene Velimeşespor | 32 | 5 | 12 | 15 | 38 | 63 | -25 | 27 | ||
17. | Gümüşhanespor * | 32 | 8 | 6 | 18 | 35 | 65 | -30 | 27 | ||
18. | Sancaktepe FK | 33 | 7 | 5 | 21 | 33 | 69 | -36 | 26 | ||
19. | Hacettepe | 32 | 6 | 6 | 20 | 24 | 48 | -24 | 24 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |