Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
21/10/2020 | 14:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Hacettepe | 3 - 3 | Kahramanmaraşspor | ||
21/10/2020 | 14:00 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 1 - 5 | Sancaktepe FK | ||
21/10/2020 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 1 - 3 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
21/10/2020 | 14:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 0 - 2 | 1461 Trabzon FK | ||
21/10/2020 | 14:00 | Devrek İlçe Sahası | Zonguldak Kömürspor | 0 - 1 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
21/10/2020 | 14:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 4 - 0 | Niğde Anadolu FK | ||
21/10/2020 | 14:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 1 - 1 | Ergene Velimeşespor | ||
21/10/2020 | 19:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 1 - 0 | İnegölspor | ||
19/12/2020 | 13:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 1 - 0 | Ankara Demirspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 6 | 5 | 1 | 0 | 23 | 4 | 19 | 16 | ||
2. | Sancaktepe FK | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 2 | 14 | 14 | ||
3. | Anagold 24 Erzincanspor | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 4 | 7 | 13 | ||
4. | Sarıyer | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 2 | 5 | 12 | ||
5. | Ankara Demirspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 6 | 7 | 10 | ||
6. | Uşakspor A.Ş. | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 8 | 4 | 10 | ||
7. | Kocaelispor | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 10 | ||
8. | 1461 Trabzon FK | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 2 | 5 | 9 | ||
9. | Amed Sportif Faaliyetler | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 9 | ||
10. | Ahlatcı Çorum FK | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 7 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 6 | ||
12. | Hacettepe | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | -2 | 5 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 5 | ||
14. | Hes İlaç Afyonspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 5 | ||
15. | Niğde Anadolu FK | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 14 | -11 | 4 | ||
16. | Ergene Velimeşespor | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | ||
17. | Gümüşhanespor * | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 12 | -5 | 2 | ||
18. | İnegölspor | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 | -7 | 2 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 24 | -21 | -2 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |