Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
11/11/2020 | 13:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 1 - 1 | İnegölspor | ||
11/11/2020 | 13:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 2 - 1 | Gümüşhanespor | ||
11/11/2020 | 13:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 1 - 0 | Hacettepe | ||
11/11/2020 | 13:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 3 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
11/11/2020 | 13:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 3 - 4 | Manisa FK | ||
11/11/2020 | 13:00 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 0 - 2 | Hes İlaç Afyonspor | ||
11/11/2020 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 0 - 0 | Sarıyer | ||
02/01/2021 | 13:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 3 | Kocaelispor | ||
10/01/2021 | 13:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 6 | Ahlatcı Çorum FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 9 | 8 | 1 | 0 | 30 | 7 | 23 | 25 | ||
2. | Anagold 24 Erzincanspor | 8 | 6 | 2 | 0 | 15 | 5 | 10 | 20 | ||
3. | Sarıyer | 9 | 5 | 4 | 0 | 12 | 3 | 9 | 19 | ||
4. | Kocaelispor | 8 | 5 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 17 | ||
5. | Uşakspor A.Ş. | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 10 | 6 | 16 | ||
6. | 1461 Trabzon FK | 8 | 4 | 3 | 1 | 14 | 4 | 10 | 15 | ||
7. | Sancaktepe FK | 9 | 4 | 2 | 3 | 17 | 13 | 4 | 14 | ||
8. | Ankara Demirspor | 9 | 4 | 1 | 4 | 17 | 12 | 5 | 13 | ||
9. | Hes İlaç Afyonspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 10 | -1 | 12 | ||
10. | Amed Sportif Faaliyetler | 9 | 4 | 0 | 5 | 10 | 16 | -6 | 12 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 8 | 2 | 5 | 1 | 12 | 11 | 1 | 11 | ||
12. | Ahlatcı Çorum FK | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 13 | 4 | 10 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 9 | 1 | 4 | 4 | 5 | 11 | -6 | 7 | ||
14. | Ergene Velimeşespor | 9 | 1 | 3 | 5 | 9 | 15 | -6 | 6 | ||
15. | Niğde Anadolu FK | 9 | 1 | 3 | 5 | 5 | 17 | -12 | 6 | ||
16. | Hacettepe | 9 | 1 | 2 | 6 | 6 | 14 | -8 | 5 | ||
17. | İnegölspor | 8 | 0 | 4 | 4 | 7 | 14 | -7 | 4 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 9 | 1 | 2 | 6 | 11 | 19 | -8 | 2 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 26 | -21 | 1 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |