Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
25/11/2023 | 14:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 0 - 0 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
26/11/2023 | 14:00 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | 1 - 2 | Düzce Cam Düzcespor | ||
26/11/2023 | 14:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 1 - 1 | Karaman FK | ||
26/11/2023 | 14:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 2 - 1 | Belediye Derincespor | ||
26/11/2023 | 14:00 | Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı | Anagold 24 Erzincanspor | 3 - 0 | Isparta 32 Spor | ||
26/11/2023 | 14:00 | Soma Atatürk Stadı | Somaspor | 1 - 3 | İskenderunspor AŞ | ||
26/11/2023 | 14:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 - 0 | Uşakspor A.Ş. | ||
26/11/2023 | 14:00 | Menemen İlçe Stadı | Menemen FK | 0 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
26/11/2023 | 14:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 1 - 1 | Arnavutköy Bld Gençlikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Amed Sportif Faaliyetler | 14 | 9 | 5 | 0 | 21 | 7 | 14 | 32 | ||
2. | GMG Kastamonuspor | 14 | 9 | 4 | 1 | 24 | 11 | 13 | 31 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 14 | 8 | 5 | 1 | 18 | 8 | 10 | 29 | ||
4. | Isparta 32 Spor | 14 | 9 | 0 | 5 | 18 | 13 | 5 | 27 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 15 | 7 | 5 | 3 | 24 | 12 | 12 | 26 | ||
6. | İskenderunspor AŞ | 14 | 7 | 2 | 5 | 24 | 19 | 5 | 23 | ||
7. | Somaspor | 14 | 5 | 5 | 4 | 15 | 16 | -1 | 20 | ||
8. | Fethiyespor | 14 | 4 | 7 | 3 | 21 | 18 | 3 | 19 | ||
9. | Menemen FK | 14 | 5 | 4 | 5 | 18 | 19 | -1 | 19 | ||
10. | İnegölspor | 14 | 5 | 3 | 6 | 21 | 21 | 0 | 18 | ||
11. | Etimesgut Belediyespor | 15 | 5 | 3 | 7 | 9 | 15 | -6 | 18 | ||
12. | Sarıyer | 14 | 4 | 5 | 5 | 20 | 21 | -1 | 17 | ||
13. | Düzce Cam Düzcespor | 15 | 4 | 5 | 6 | 18 | 28 | -10 | 17 | ||
14. | 68 Aksaray Belediyespor | 15 | 4 | 4 | 7 | 12 | 15 | -3 | 16 | ||
15. | Karaman FK | 14 | 3 | 6 | 5 | 14 | 14 | 0 | 15 | ||
16. | Belediye Derincespor | 14 | 3 | 5 | 6 | 10 | 13 | -3 | 14 | ||
17. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 14 | 2 | 5 | 7 | 12 | 16 | -4 | 11 | ||
18. | Denizlispor | 14 | 3 | 2 | 9 | 13 | 22 | -9 | 11 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 14 | 1 | 1 | 12 | 4 | 28 | -24 | 4 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |