Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/12/2023 | 14:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 3 - 2 | Karaman FK | ||
10/12/2023 | 14:00 | Soma Atatürk Stadı | Somaspor | 1 - 0 | Belediye Derincespor | ||
10/12/2023 | 14:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 3 - 1 | Isparta 32 Spor | ||
10/12/2023 | 14:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 1 - 1 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
10/12/2023 | 14:00 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | 1 - 2 | İskenderunspor AŞ | ||
10/12/2023 | 14:00 | Menemen İlçe Stadı | Menemen FK | 4 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
10/12/2023 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Sarıyer | 0 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
11/12/2023 | 13:00 | Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı | Anagold 24 Erzincanspor | 2 - 0 | Etimesgut Belediyespor | ||
11/12/2023 | 14:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 2 - 0 | Arnavutköy Bld Gençlikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | GMG Kastamonuspor | 16 | 11 | 4 | 1 | 29 | 14 | 15 | 37 | ||
2. | Amed Sportif Faaliyetler | 16 | 9 | 6 | 1 | 23 | 10 | 13 | 33 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 16 | 9 | 6 | 1 | 22 | 9 | 13 | 33 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 17 | 8 | 6 | 3 | 26 | 12 | 14 | 30 | ||
5. | Isparta 32 Spor | 16 | 10 | 0 | 6 | 22 | 16 | 6 | 30 | ||
6. | İskenderunspor AŞ | 16 | 8 | 2 | 6 | 27 | 22 | 5 | 26 | ||
7. | Somaspor | 16 | 7 | 5 | 4 | 17 | 16 | 1 | 26 | ||
8. | Menemen FK | 16 | 7 | 4 | 5 | 24 | 21 | 3 | 25 | ||
9. | Fethiyespor | 16 | 5 | 7 | 4 | 23 | 21 | 2 | 22 | ||
10. | İnegölspor | 16 | 6 | 3 | 7 | 24 | 23 | 1 | 21 | ||
11. | Düzce Cam Düzcespor | 16 | 5 | 5 | 6 | 22 | 30 | -8 | 20 | ||
12. | 68 Aksaray Belediyespor | 17 | 5 | 4 | 8 | 13 | 16 | -3 | 19 | ||
13. | Karaman FK | 16 | 4 | 6 | 6 | 17 | 17 | 0 | 18 | ||
14. | Etimesgut Belediyespor | 16 | 5 | 3 | 8 | 9 | 17 | -8 | 18 | ||
15. | Sarıyer | 16 | 4 | 5 | 7 | 22 | 26 | -4 | 17 | ||
16. | Belediye Derincespor | 16 | 3 | 5 | 8 | 10 | 17 | -7 | 14 | ||
17. | Denizlispor | 16 | 4 | 2 | 10 | 15 | 24 | -9 | 14 | ||
18. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 16 | 2 | 6 | 8 | 12 | 18 | -6 | 12 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 16 | 1 | 1 | 14 | 5 | 33 | -28 | 4 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |