Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
27/01/2024 | 14:00 | Denizli Atatürk Stadı S | Denizlispor | 1 - 2 | Isparta 32 Spor | ||
27/01/2024 | 14:00 | Düzce Şehir Stadyumu | Düzce Cam Düzcespor | 0 - 3 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
27/01/2024 | 14:00 | Soma Atatürk Stadı | Somaspor | 2 - 1 | Etimesgut Belediyespor | ||
27/01/2024 | 14:00 | Menemen İlçe Stadı | Menemen FK | 1 - 1 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
27/01/2024 | 14:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 2 - 1 | Karaman FK | ||
27/01/2024 | 14:00 | Kırıkhan İlçe Stadı | İskenderunspor AŞ | 4 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
27/01/2024 | 14:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 2 - 0 | Fethiyespor | ||
27/01/2024 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 0 | Belediye Derincespor | ||
27/01/2024 | 14:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 3 - 0 | Anagold 24 Erzincanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | GMG Kastamonuspor | 21 | 14 | 4 | 3 | 38 | 18 | 20 | 46 | ||
2. | Alagöz Holding Iğdır FK | 21 | 13 | 6 | 2 | 32 | 12 | 20 | 45 | ||
3. | Amed Sportif Faaliyetler | 21 | 12 | 7 | 2 | 33 | 15 | 18 | 43 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 21 | 10 | 6 | 5 | 31 | 19 | 12 | 36 | ||
5. | Menemen FK | 21 | 10 | 6 | 5 | 32 | 26 | 6 | 36 | ||
6. | Isparta 32 Spor | 21 | 12 | 0 | 9 | 27 | 26 | 1 | 36 | ||
7. | İskenderunspor AŞ | 20 | 11 | 2 | 7 | 39 | 27 | 12 | 35 | ||
8. | Somaspor | 21 | 10 | 5 | 6 | 27 | 22 | 5 | 35 | ||
9. | İnegölspor | 20 | 9 | 4 | 7 | 31 | 26 | 5 | 31 | ||
10. | 68 Aksaray Belediyespor | 21 | 7 | 6 | 8 | 18 | 17 | 1 | 27 | ||
11. | Karaman FK | 21 | 6 | 7 | 8 | 22 | 25 | -3 | 25 | ||
12. | Düzce Cam Düzcespor | 21 | 6 | 7 | 8 | 29 | 38 | -9 | 25 | ||
13. | Etimesgut Belediyespor | 21 | 7 | 3 | 11 | 12 | 21 | -9 | 24 | ||
14. | Sarıyer | 21 | 6 | 5 | 10 | 28 | 34 | -6 | 23 | ||
15. | Fethiyespor | 20 | 5 | 7 | 8 | 24 | 28 | -4 | 22 | ||
16. | Belediye Derincespor | 21 | 4 | 7 | 10 | 14 | 22 | -8 | 19 | ||
17. | Denizlispor | 21 | 5 | 4 | 12 | 21 | 31 | -10 | 19 | ||
18. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 21 | 2 | 8 | 11 | 18 | 28 | -10 | 14 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 21 | 1 | 2 | 18 | 9 | 50 | -41 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |