Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
11/02/2024 | 14:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 2 - 1 | Menemen FK | ||
11/02/2024 | 14:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 1 - 0 | Somaspor | ||
11/02/2024 | 14:00 | Karaman Yeni Stadyum | Karaman FK | 2 - 2 | İskenderunspor AŞ | ||
11/02/2024 | 14:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 0 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
11/02/2024 | 14:00 | Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı | Anagold 24 Erzincanspor | 1 - 0 | Denizlispor | ||
11/02/2024 | 14:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 8 - 0 | Uşakspor A.Ş. | ||
11/02/2024 | 14:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 0 - 1 | Sarıyer | ||
11/02/2024 | 14:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 1 - 1 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
11/02/2024 | 14:00 | Bolluca Stadı | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 3 - 0 | Düzce Cam Düzcespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Alagöz Holding Iğdır FK | 24 | 15 | 7 | 2 | 38 | 14 | 24 | 52 | ||
2. | Amed Sportif Faaliyetler | 24 | 14 | 8 | 2 | 44 | 17 | 27 | 50 | ||
3. | GMG Kastamonuspor | 23 | 14 | 6 | 3 | 40 | 20 | 20 | 48 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 24 | 13 | 6 | 5 | 36 | 20 | 16 | 45 | ||
5. | Isparta 32 Spor | 24 | 14 | 1 | 9 | 31 | 26 | 5 | 43 | ||
6. | İskenderunspor AŞ | 23 | 12 | 3 | 8 | 44 | 32 | 12 | 39 | ||
7. | Menemen FK | 24 | 11 | 6 | 7 | 37 | 32 | 5 | 39 | ||
8. | Somaspor | 24 | 10 | 6 | 8 | 28 | 26 | 2 | 36 | ||
9. | İnegölspor | 23 | 10 | 5 | 8 | 33 | 29 | 4 | 35 | ||
10. | Karaman FK | 24 | 8 | 8 | 8 | 27 | 27 | 0 | 32 | ||
11. | 68 Aksaray Belediyespor | 24 | 7 | 8 | 9 | 18 | 19 | -1 | 29 | ||
12. | Fethiyespor | 23 | 6 | 8 | 9 | 28 | 33 | -5 | 26 | ||
13. | Sarıyer | 24 | 7 | 5 | 12 | 32 | 39 | -7 | 26 | ||
14. | Etimesgut Belediyespor | 24 | 7 | 4 | 13 | 14 | 25 | -11 | 25 | ||
15. | Düzce Cam Düzcespor | 24 | 6 | 7 | 11 | 29 | 45 | -16 | 25 | ||
16. | Belediye Derincespor | 23 | 5 | 7 | 11 | 21 | 24 | -3 | 22 | ||
17. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 24 | 4 | 9 | 11 | 27 | 33 | -6 | 21 | ||
18. | Denizlispor | 24 | 5 | 6 | 13 | 23 | 34 | -11 | 21 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 23 | 1 | 2 | 20 | 10 | 65 | -55 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |