Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/09/2023 | 16:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 0 - 2 | Somaspor | ||
10/09/2023 | 16:00 | Karaman Yeni Stadyum | Karaman FK | 2 - 3 | Sarıyer | ||
10/09/2023 | 16:30 | Bolluca Stadı | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 1 - 1 | Menemen FK | ||
10/09/2023 | 16:30 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 2 | İskenderunspor AŞ | ||
10/09/2023 | 16:30 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 0 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
10/09/2023 | 19:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 2 - 1 | Denizlispor | ||
10/09/2023 | 19:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 2 - 0 | Düzce Cam Düzcespor | ||
10/09/2023 | 19:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 0 - 1 | GMG Kastamonuspor | ||
10/09/2023 | 19:00 | Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı | Anagold 24 Erzincanspor | 2 - 0 | Alagöz Holding Iğdır FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | GMG Kastamonuspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 9 | ||
2. | Somaspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 9 | ||
3. | Amed Sportif Faaliyetler | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 7 | ||
4. | Isparta 32 Spor | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 6 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 6 | ||
6. | Düzce Cam Düzcespor | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 6 | ||
7. | 68 Aksaray Belediyespor | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | ||
8. | Sarıyer | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | ||
9. | Belediye Derincespor | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | ||
10. | Menemen FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | ||
11. | Alagöz Holding Iğdır FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | ||
12. | İskenderunspor AŞ | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
13. | Fethiyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | ||
14. | İnegölspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | ||
15. | Karaman FK | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1 | ||
16. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1 | ||
17. | Denizlispor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1 | ||
18. | Etimesgut Belediyespor | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |