Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
22/12/2020 | 16:00 | Antakya Atatürk Stadı | Atakaş Hatayspor | 0 - 1 | Trabzonspor | ||
22/12/2020 | 19:00 | Rams Park | Galatasaray | 3 - 1 | Göztepe | ||
23/12/2020 | 16:00 | Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu | Erzurumspor FK | 1 - 2 | Denizlispor | ||
23/12/2020 | 16:00 | Alanya Kırbıyık Holding Stadı | Corendon Alanyaspor | 1 - 1 | Yeni Malatyaspor | ||
23/12/2020 | 19:00 | Ülker Stadyumu | Fenerbahçe | 4 - 1 | Rams Başakşehir FK | ||
23/12/2020 | 19:00 | Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | Kasımpaşa | 0 - 4 | Gaziantep FK | ||
24/12/2020 | 16:00 | Sivas Yeni 4 Eylül Stadı | Ems Yapı Sivasspor | 3 - 1 | Gençlerbirliği | ||
24/12/2020 | 16:00 | RHG Enertürk Enerji Stadı | Mondihome Kayserispor | 1 - 2 | Tümosan Konyaspor | ||
24/12/2020 | 19:00 | Eryaman Stadyumu | MKE Ankaragücü | 0 - 1 | Beşiktaş | ||
24/12/2020 | 19:00 | Çaykur Didi Stadı | Çaykur Rizespor | 2 - 1 | Bitexen Antalyaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Corendon Alanyaspor | 14 | 8 | 3 | 3 | 23 | 9 | 14 | 27 | ||
2. | Galatasaray | 13 | 8 | 2 | 3 | 23 | 10 | 13 | 26 | ||
3. | Fenerbahçe | 14 | 8 | 2 | 4 | 27 | 20 | 7 | 26 | ||
4. | Beşiktaş | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 19 | 7 | 25 | ||
5. | Gaziantep FK | 13 | 6 | 6 | 1 | 24 | 15 | 9 | 24 | ||
6. | Atakaş Hatayspor | 13 | 6 | 3 | 4 | 14 | 16 | -2 | 21 | ||
7. | Vavacars Fatih Karagümrük | 13 | 5 | 5 | 3 | 22 | 16 | 6 | 20 | ||
8. | Yeni Malatyaspor | 13 | 5 | 5 | 3 | 17 | 14 | 3 | 20 | ||
9. | Trabzonspor | 14 | 5 | 5 | 4 | 16 | 17 | -1 | 20 | ||
10. | Tümosan Konyaspor | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 13 | 4 | 18 | ||
11. | Göztepe | 14 | 4 | 6 | 4 | 20 | 17 | 3 | 18 | ||
12. | Çaykur Rizespor | 13 | 5 | 3 | 5 | 19 | 21 | -2 | 18 | ||
13. | Kasımpaşa | 14 | 5 | 3 | 6 | 16 | 21 | -5 | 18 | ||
14. | Ems Yapı Sivasspor | 13 | 4 | 5 | 4 | 13 | 13 | 0 | 17 | ||
15. | Bitexen Antalyaspor | 14 | 4 | 5 | 5 | 15 | 18 | -3 | 17 | ||
16. | Rams Başakşehir FK | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 | 22 | -3 | 15 | ||
17. | Denizlispor | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 | 22 | -9 | 12 | ||
18. | Gençlerbirliği | 13 | 3 | 3 | 7 | 11 | 21 | -10 | 12 | ||
19. | Mondihome Kayserispor | 13 | 2 | 4 | 7 | 7 | 16 | -9 | 10 | ||
20. | MKE Ankaragücü | 13 | 2 | 3 | 8 | 14 | 21 | -7 | 9 | ||
21. | Erzurumspor FK | 14 | 2 | 3 | 9 | 12 | 27 | -15 | 9 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |