Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/04/2021 | 13:30 | Antakya Atatürk Stadı | Atakaş Hatayspor | 2 - 3 | Göztepe | ||
10/04/2021 | 16:00 | Çaykur Didi Stadı | Çaykur Rizespor | 0 - 0 | Trabzonspor | ||
10/04/2021 | 19:00 | Rams Park | Galatasaray | 1 - 1 | Vavacars Fatih Karagümrük | ||
11/04/2021 | 13:30 | Sivas Yeni 4 Eylül Stadı | Ems Yapı Sivasspor | 3 - 1 | Tümosan Konyaspor | ||
11/04/2021 | 16:00 | RHG Enertürk Enerji Stadı | Mondihome Kayserispor | 0 - 1 | Bitexen Antalyaspor | ||
11/04/2021 | 16:00 | Eryaman Stadyumu | MKE Ankaragücü | 2 - 1 | Gençlerbirliği | ||
11/04/2021 | 19:00 | Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu | Erzurumspor FK | 2 - 4 | Beşiktaş | ||
12/04/2021 | 16:00 | Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | Kasımpaşa | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||
12/04/2021 | 19:00 | Ülker Stadyumu | Fenerbahçe | 3 - 1 | Gaziantep FK | ||
12/04/2021 | 19:00 | Alanya Kırbıyık Holding Stadı | Corendon Alanyaspor | 3 - 2 | Denizlispor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Beşiktaş | 32 | 22 | 4 | 6 | 70 | 33 | 37 | 70 | ||
2. | Fenerbahçe | 33 | 20 | 6 | 7 | 59 | 33 | 26 | 66 | ||
3. | Galatasaray | 32 | 19 | 5 | 8 | 62 | 31 | 31 | 62 | ||
4. | Trabzonspor | 33 | 16 | 10 | 7 | 40 | 31 | 9 | 58 | ||
5. | Corendon Alanyaspor | 33 | 15 | 7 | 11 | 52 | 36 | 16 | 52 | ||
6. | Gaziantep FK | 32 | 13 | 11 | 8 | 47 | 37 | 10 | 50 | ||
7. | Atakaş Hatayspor | 32 | 14 | 7 | 11 | 53 | 40 | 13 | 49 | ||
8. | Vavacars Fatih Karagümrük | 33 | 13 | 10 | 10 | 48 | 39 | 9 | 49 | ||
9. | Ems Yapı Sivasspor | 32 | 11 | 14 | 7 | 44 | 38 | 6 | 47 | ||
10. | Göztepe | 33 | 12 | 10 | 11 | 49 | 44 | 5 | 46 | ||
11. | Bitexen Antalyaspor | 33 | 9 | 15 | 9 | 32 | 41 | -9 | 42 | ||
12. | Tümosan Konyaspor | 32 | 10 | 10 | 12 | 39 | 40 | -1 | 40 | ||
13. | MKE Ankaragücü | 32 | 10 | 6 | 16 | 39 | 51 | -12 | 36 | ||
14. | Çaykur Rizespor | 32 | 8 | 12 | 12 | 36 | 49 | -13 | 36 | ||
15. | Kasımpaşa | 33 | 9 | 9 | 15 | 35 | 48 | -13 | 36 | ||
16. | Yeni Malatyaspor | 32 | 7 | 13 | 12 | 39 | 45 | -6 | 34 | ||
17. | Rams Başakşehir FK | 32 | 8 | 9 | 15 | 35 | 51 | -16 | 33 | ||
18. | Mondihome Kayserispor | 32 | 8 | 9 | 15 | 24 | 41 | -17 | 33 | ||
19. | Gençlerbirliği | 32 | 8 | 7 | 17 | 30 | 55 | -25 | 31 | ||
20. | Erzurumspor FK | 33 | 6 | 10 | 17 | 32 | 56 | -24 | 28 | ||
21. | Denizlispor | 32 | 6 | 8 | 18 | 29 | 55 | -26 | 26 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |