Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
06/02/2022 | 13:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 2 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
06/02/2022 | 13:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 1 - 1 | Darıca Gençlerbirliği | ||
06/02/2022 | 13:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 0 - 1 | Hacettepe | ||
06/02/2022 | 13:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 3 - 2 | Kızılcabölükspor | ||
06/02/2022 | 13:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 1 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
06/02/2022 | 13:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 5 - 1 | Siirt İl Özel İdare | ||
06/02/2022 | 13:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 2 | Kuşadasıspor | ||
06/02/2022 | 13:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 1 - 1 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
06/02/2022 | 13:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 1 - 2 | Alagöz Holding Iğdır FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İskenderunspor AŞ | 23 | 15 | 5 | 3 | 49 | 21 | 28 | 50 | ||
2. | Düzce Cam Düzcespor | 22 | 15 | 3 | 4 | 34 | 18 | 16 | 48 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 22 | 12 | 7 | 3 | 40 | 28 | 12 | 43 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 23 | 9 | 10 | 4 | 30 | 23 | 7 | 37 | ||
5. | Şile Yıldızspor | 22 | 10 | 6 | 6 | 29 | 22 | 7 | 36 | ||
6. | 68 Aksaray Belediyespor | 23 | 11 | 3 | 9 | 33 | 31 | 2 | 36 | ||
7. | Kuşadasıspor | 23 | 10 | 5 | 8 | 30 | 28 | 2 | 35 | ||
8. | Hacettepe 1945 Spor | 23 | 8 | 7 | 8 | 26 | 27 | -1 | 31 | ||
9. | Yomraspor | 23 | 7 | 9 | 7 | 23 | 23 | 0 | 30 | ||
10. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 23 | 6 | 11 | 6 | 24 | 23 | 1 | 29 | ||
11. | Armoni Alanya Kestelspor | 23 | 7 | 6 | 10 | 25 | 27 | -2 | 27 | ||
12. | 23 Elazığ FK | 23 | 6 | 7 | 10 | 22 | 23 | -1 | 25 | ||
13. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 23 | 6 | 7 | 10 | 20 | 29 | -9 | 25 | ||
14. | Bayrampaşa | 22 | 4 | 11 | 7 | 18 | 18 | 0 | 23 | ||
15. | Darıca Gençlerbirliği | 23 | 5 | 8 | 10 | 23 | 32 | -9 | 23 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 23 | 4 | 10 | 9 | 29 | 36 | -7 | 22 | ||
17. | Çarşambaspor | 23 | 4 | 9 | 10 | 19 | 30 | -11 | 21 | ||
18. | Hacettepe | 23 | 4 | 7 | 12 | 16 | 30 | -14 | 19 | ||
19. | Siirt İl Özel İdare | 22 | 4 | 7 | 11 | 18 | 39 | -21 | 19 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |