Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/10/2021 | 14:30 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 0 - 0 | İskenderunspor AŞ | ||
03/10/2021 | 14:30 | Sincan 15 Temmuz Milli Birlik Stadı T | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 - 2 | 23 Elazığ FK | ||
03/10/2021 | 15:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 1 - 1 | Yomraspor | ||
03/10/2021 | 15:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 1 - 0 | Çarşambaspor | ||
03/10/2021 | 15:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 2 - 2 | 52 Orduspor FK | ||
03/10/2021 | 15:30 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 0 - 1 | Şile Yıldızspor | ||
03/10/2021 | 15:30 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 2 - 2 | Hacettepe 1945 Spor | ||
03/10/2021 | 15:30 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 1 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
04/10/2021 | 15:30 | Alemdağ Stadyumu | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 0 - 0 | Düzce Cam Düzcespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kuşadasıspor | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 3 | 8 | 11 | ||
2. | 52 Orduspor FK | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 11 | ||
3. | Şile Yıldızspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 9 | ||
4. | Alagöz Holding Iğdır FK | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 8 | ||
5. | 23 Elazığ FK | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 8 | ||
6. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 8 | ||
7. | Düzce Cam Düzcespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 7 | ||
8. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 | ||
9. | 68 Aksaray Belediyespor | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 7 | ||
10. | İskenderunspor AŞ | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 6 | ||
11. | Bayrampaşa | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 6 | ||
12. | Yomraspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6 | ||
13. | Hacettepe | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 5 | ||
14. | Armoni Alanya Kestelspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 5 | ||
15. | Hacettepe 1945 Spor | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 5 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 9 | -3 | 2 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2 | ||
18. | Kızılcabölükspor | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 12 | -8 | 2 | ||
19. | Çarşambaspor | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |