Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
12/10/2021 | 14:00 | Alemdağ Stadyumu | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 0 - 0 | Darıca Gençlerbirliği | ||
13/10/2021 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 3 - 0 | Düzce Cam Düzcespor | ||
13/10/2021 | 14:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 2 - 0 | Şile Yıldızspor | ||
13/10/2021 | 14:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 1 - 2 | Yomraspor | ||
13/10/2021 | 14:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 1 - 3 | Hacettepe 1945 Spor | ||
13/10/2021 | 14:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 0 - 0 | Çarşambaspor | ||
13/10/2021 | 14:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 0 - 1 | İskenderunspor AŞ | ||
13/10/2021 | 14:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 1 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
13/10/2021 | 14:00 | Osmanlı Stadı T | Alagöz Holding Iğdır FK | 1 - 1 | 52 Orduspor FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kuşadasıspor | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 5 | 8 | 14 | ||
2. | 52 Orduspor FK | 7 | 3 | 4 | 0 | 10 | 7 | 3 | 13 | ||
3. | İskenderunspor AŞ | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | 8 | 5 | 12 | ||
4. | Yomraspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | 10 | 3 | 12 | ||
5. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 12 | ||
6. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 7 | 2 | 5 | 0 | 6 | 4 | 2 | 11 | ||
7. | Düzce Cam Düzcespor | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 10 | ||
8. | 68 Aksaray Belediyespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | 8 | 0 | 10 | ||
9. | 23 Elazığ FK | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 9 | ||
10. | Alagöz Holding Iğdır FK | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | 10 | 1 | 9 | ||
11. | Hacettepe 1945 Spor | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 8 | 0 | 9 | ||
12. | Şile Yıldızspor | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 9 | ||
13. | Bayrampaşa | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 4 | 0 | 7 | ||
14. | Hacettepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 6 | ||
15. | Armoni Alanya Kestelspor | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 | 10 | -2 | 6 | ||
16. | Çarşambaspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 9 | -5 | 5 | ||
17. | Darıca Gençlerbirliği | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | ||
18. | Siirt İl Özel İdare | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 12 | -6 | 3 | ||
19. | Kızılcabölükspor | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 17 | -11 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |