Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
22/10/2021 | 14:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 1 - 1 | 52 Orduspor FK | ||
23/10/2021 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 2 - 2 | Çarşambaspor | ||
23/10/2021 | 14:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 0 - 1 | Düzce Cam Düzcespor | ||
23/10/2021 | 14:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 1 - 1 | Şile Yıldızspor | ||
23/10/2021 | 14:00 | Sincan 15 Temmuz Milli Birlik Stadı T | Alagöz Holding Iğdır FK | 3 - 1 | Yomraspor | ||
23/10/2021 | 14:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 1 - 0 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
23/10/2021 | 14:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 0 - 1 | Hacettepe 1945 Spor | ||
23/10/2021 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 3 - 2 | Darıca Gençlerbirliği | ||
23/10/2021 | 14:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 3 - 0 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kuşadasıspor | 9 | 5 | 2 | 2 | 14 | 7 | 7 | 17 | ||
2. | Düzce Cam Düzcespor | 8 | 5 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 16 | ||
3. | İskenderunspor AŞ | 8 | 4 | 3 | 1 | 16 | 8 | 8 | 15 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 9 | 3 | 6 | 0 | 11 | 8 | 3 | 15 | ||
5. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 11 | 0 | 15 | ||
6. | Alagöz Holding Iğdır FK | 8 | 3 | 4 | 1 | 16 | 13 | 3 | 13 | ||
7. | Şile Yıldızspor | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 8 | 2 | 13 | ||
8. | Hacettepe 1945 Spor | 9 | 3 | 4 | 2 | 11 | 10 | 1 | 13 | ||
9. | 68 Aksaray Belediyespor | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 14 | -1 | 13 | ||
10. | Armoni Alanya Kestelspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 10 | 2 | 12 | ||
11. | Yomraspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 14 | 0 | 12 | ||
12. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 8 | 2 | 5 | 1 | 6 | 5 | 1 | 11 | ||
13. | 23 Elazığ FK | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | 10 | 0 | 10 | ||
14. | Bayrampaşa | 8 | 1 | 5 | 2 | 4 | 5 | -1 | 8 | ||
15. | Hacettepe | 9 | 1 | 4 | 4 | 8 | 10 | -2 | 7 | ||
16. | Siirt İl Özel İdare | 8 | 1 | 4 | 3 | 9 | 14 | -5 | 7 | ||
17. | Darıca Gençlerbirliği | 8 | 1 | 3 | 4 | 10 | 12 | -2 | 6 | ||
18. | Çarşambaspor | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 | ||
19. | Kızılcabölükspor | 9 | 0 | 3 | 6 | 7 | 20 | -13 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |