Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
29/10/2022 | 13:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 1 - 0 | Serik Belediyespor | ||
30/10/2022 | 13:00 | Van Atatürk Stadı | Vefa Group Vanspor FK | 1 - 0 | Ankara Demirspor | ||
30/10/2022 | 13:30 | Yeni Hatay Stadyumu | İskenderunspor AŞ | 4 - 2 | GMG Kastamonuspor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 0 - 2 | Kocaelispor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 1 - 1 | Karacabey Belediyespor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Pazar İlçe Stadı | Pazarspor | 0 - 1 | Bucaspor 1928 | ||
30/10/2022 | 14:00 | Adıyaman Atatürk Stadı | Adıyaman FK | 1 - 1 | Kırşehir Futbol SK | ||
30/10/2022 | 19:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 1 - 1 | Sarıyer | ||
30/10/2022 | 19:00 | Diyarbakır Stadyumu | Diyarbekirspor | 2 - 2 | Etimesgut Belediyespor | ||
30/10/2022 | 19:00 | Balıkesir Atatürk Stadı | Balıkesirspor | 0 - 1 | Uşakspor A.Ş. |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İskenderunspor AŞ | 12 | 9 | 1 | 2 | 18 | 8 | 10 | 28 | ||
2. | Kocaelispor | 12 | 8 | 3 | 1 | 24 | 12 | 12 | 27 | ||
3. | Karacabey Belediyespor | 12 | 7 | 5 | 0 | 15 | 4 | 11 | 26 | ||
4. | Bucaspor 1928 | 12 | 7 | 4 | 1 | 17 | 6 | 11 | 25 | ||
5. | 1461 Trabzon FK | 12 | 5 | 5 | 2 | 12 | 7 | 5 | 20 | ||
6. | Ankara Demirspor | 12 | 5 | 4 | 3 | 14 | 6 | 8 | 19 | ||
7. | Serik Belediyespor * | 12 | 5 | 5 | 2 | 14 | 11 | 3 | 17 | ||
8. | Vefa Group Vanspor FK | 12 | 4 | 5 | 3 | 11 | 10 | 1 | 17 | ||
9. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 12 | 4 | 5 | 3 | 11 | 11 | 0 | 17 | ||
10. | Zonguldak Kömürspor | 12 | 5 | 2 | 5 | 12 | 16 | -4 | 17 | ||
11. | Fethiyespor | 12 | 4 | 3 | 5 | 17 | 19 | -2 | 15 | ||
12. | Etimesgut Belediyespor | 12 | 3 | 5 | 4 | 16 | 12 | 4 | 14 | ||
13. | Kırşehir Futbol SK | 12 | 2 | 6 | 4 | 12 | 14 | -2 | 12 | ||
14. | Sarıyer | 12 | 2 | 6 | 4 | 16 | 19 | -3 | 12 | ||
15. | GMG Kastamonuspor | 12 | 2 | 5 | 5 | 10 | 14 | -4 | 11 | ||
16. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 13 | 2 | 5 | 6 | 10 | 17 | -7 | 11 | ||
17. | Uşakspor A.Ş. | 12 | 2 | 3 | 7 | 7 | 19 | -12 | 9 | ||
18. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 13 | 1 | 4 | 8 | 11 | 24 | -13 | 7 | ||
19. | Balıkesirspor * | 12 | 2 | 2 | 8 | 7 | 18 | -11 | 5 | ||
20. | Pazarspor | 12 | 1 | 2 | 9 | 9 | 22 | -13 | 5 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |