Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
23/10/2022 | 14:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 0 - 0 | Akhisarspor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Osmanlı Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 0 - 0 | Kepezspor FK | ||
23/10/2022 | 14:00 | Niğde Ömer Halisdemir Üni Sahası | Niğde Anadolu FK | 1 - 2 | Artvin Hopaspor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 0 - 0 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 2 - 0 | Büyükçekmece Tepecikspor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 0 - 2 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 3 - 1 | Malatya Arguvanspor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Sakarya Yeni Atatürk Stadı | Sapanca Gençlikspor | 3 - 0 | Bursa Yıldırımspor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Adnan Menderes Stadı | Efeler 09 Spor FK | 2 - 0 | Muş 1984 Muşspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Güneş Holding Çankaya FK | 8 | 4 | 4 | 0 | 12 | 4 | 8 | 16 | ||
2. | Kepezspor FK | 8 | 4 | 3 | 1 | 9 | 4 | 5 | 15 | ||
3. | 68 Aksaray Belediyespor | 8 | 4 | 3 | 1 | 10 | 7 | 3 | 15 | ||
4. | Muş 1984 Muşspor | 8 | 4 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 15 | ||
5. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 9 | 3 | 4 | 2 | 12 | 9 | 3 | 13 | ||
6. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 | 10 | 3 | 12 | ||
7. | Efeler 09 Spor FK | 8 | 2 | 5 | 1 | 11 | 7 | 4 | 11 | ||
8. | Sapanca Gençlikspor | 8 | 2 | 4 | 2 | 7 | 5 | 2 | 10 | ||
9. | Bergama Belediyespor | 8 | 2 | 4 | 2 | 7 | 7 | 0 | 10 | ||
10. | Bursa Yıldırımspor | 8 | 2 | 4 | 2 | 5 | 6 | -1 | 10 | ||
11. | Akhisarspor | 8 | 1 | 6 | 1 | 6 | 6 | 0 | 9 | ||
12. | Fatsa Belediyespor | 8 | 1 | 5 | 2 | 10 | 8 | 2 | 8 | ||
13. | Merkür Jet Erbaaspor | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 12 | -5 | 8 | ||
14. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 9 | 1 | 5 | 3 | 5 | 10 | -5 | 8 | ||
15. | Siirt İl Özel İdare | 8 | 0 | 6 | 2 | 2 | 5 | -3 | 6 | ||
16. | Büyükçekmece Tepecikspor | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 11 | -4 | 6 | ||
17. | Artvin Hopaspor | 8 | 1 | 3 | 4 | 5 | 13 | -8 | 6 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 8 | 0 | 3 | 5 | 3 | 15 | -12 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |