Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 1.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
19/10/2019 | 14:30 | OSTİM Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 2 - 2 | Yomraspor | ||
19/10/2019 | 15:00 | Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı | Silivrispor | 1 - 5 | Artvin Hopaspor | ||
20/10/2019 | 14:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 0 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
20/10/2019 | 14:00 | Karaköprü Faruk Çelik Stadı | Karaköprü Belediyespor | 1 - 1 | Tokatspor | ||
20/10/2019 | 14:30 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 0 - 0 | 52 Orduspor FK | ||
20/10/2019 | 14:30 | Serik İsmail Ogan Stadı | Serik Belediyespor | 2 - 1 | Sultanbeyli Belediyespor | ||
20/10/2019 | 14:30 | Erzin Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Stadı | Erzinspor | 0 - 0 | Çatalcaspor | ||
20/10/2019 | 15:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 2 - 2 | Manisaspor | ||
20/10/2019 | 19:00 | Buca Yeni İlçe Stadı | Bucaspor 1928 | 1 - 0 | Kızılcabölükspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Serik Belediyespor | 9 | 6 | 2 | 1 | 18 | 10 | 8 | 20 | ||
2. | Artvin Hopaspor | 9 | 5 | 4 | 0 | 17 | 7 | 10 | 19 | ||
3. | Karaköprü Belediyespor | 9 | 5 | 4 | 0 | 10 | 2 | 8 | 19 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 9 | 4 | 4 | 1 | 10 | 4 | 6 | 16 | ||
5. | Çatalcaspor | 9 | 4 | 4 | 1 | 11 | 7 | 4 | 16 | ||
6. | Bucaspor 1928 | 9 | 5 | 1 | 3 | 12 | 10 | 2 | 16 | ||
7. | Şile Yıldızspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 7 | 1 | 12 | ||
8. | 68 Aksaray Belediyespor | 9 | 3 | 3 | 3 | 6 | 5 | 1 | 12 | ||
9. | Düzce Cam Düzcespor | 9 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 0 | 12 | ||
10. | Güneş Holding Çankaya FK | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | 10 | -1 | 12 | ||
11. | Erzinspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 7 | 8 | -1 | 10 | ||
12. | 52 Orduspor FK | 9 | 1 | 7 | 1 | 2 | 3 | -1 | 10 | ||
13. | Silivrispor | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 12 | -3 | 9 | ||
14. | Kızılcabölükspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 14 | -5 | 9 | ||
15. | Sultanbeyli Belediyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 5 | 9 | -4 | 7 | ||
16. | Yomraspor | 9 | 1 | 4 | 4 | 5 | 10 | -5 | 7 | ||
17. | Tokatspor | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | 13 | -7 | 3 | ||
18. | Manisaspor * | 9 | 0 | 3 | 6 | 5 | 18 | -13 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |