Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
16/10/2021 | 14:00 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 4 - 1 | Akhisarspor | ||
16/10/2021 | 14:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 0 | 1922 Konyaspor | ||
17/10/2021 | 13:00 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 1 - 1 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
17/10/2021 | 14:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Belediyespor | 2 - 1 | Tarsus İdman Yurdu | ||
17/10/2021 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 1 | Isparta 32 Spor | ||
17/10/2021 | 14:00 | Nazilli İlçe Stadı | Nazilli Belediyespor | 1 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
17/10/2021 | 19:00 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 1 - 2 | Zonguldak Kömürspor | ||
17/10/2021 | 19:00 | Eskişehir Yeni Stadyum | Eskişehirspor | 0 - 4 | Bucaspor 1928 |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Siltaş Yapı Pendikspor | 7 | 6 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 18 | ||
2. | Isparta 32 Spor | 7 | 4 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 14 | ||
3. | Amed Sportif Faaliyetler | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 8 | 3 | 14 | ||
4. | Bucaspor 1928 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 6 | 5 | 13 | ||
5. | Pazarspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 13 | ||
6. | Zonguldak Kömürspor | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 9 | 3 | 13 | ||
7. | Kırşehir Belediyespor | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 13 | ||
8. | Nazilli Belediyespor | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 5 | 2 | 11 | ||
9. | 1922 Konyaspor | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 8 | 1 | 9 | ||
10. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 9 | ||
11. | Tarsus İdman Yurdu | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 8 | ||
12. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 7 | 1 | 4 | 2 | 9 | 11 | -2 | 7 | ||
13. | Ankara Demirspor | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 9 | -2 | 7 | ||
14. | Akhisarspor | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 7 | ||
15. | Uşakspor A.Ş. | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 7 | ||
16. | Anagold 24 Erzincanspor | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 8 | -3 | 6 | ||
17. | Karacabey Belediyespor | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 10 | -3 | 4 | ||
18. | Eskişehirspor * | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 19 | -11 | 1 | ||
19. | GMG Kastamonuspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |