Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
07/05/2022 | 15:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 2 - 1 | Çarşambaspor | ||
07/05/2022 | 15:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 0 - 2 | İskenderunspor AŞ | ||
07/05/2022 | 15:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 1 - 3 | Yomraspor | ||
07/05/2022 | 15:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 3 - 2 | Bayrampaşa | ||
07/05/2022 | 15:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 1 - 0 | 52 Orduspor FK | ||
07/05/2022 | 15:00 | Darıca İlçe Stadı S | Darıca Gençlerbirliği | 2 - 1 | Hacettepe 1945 Spor | ||
07/05/2022 | 15:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 2 - 1 | Siirt İl Özel İdare | ||
07/05/2022 | 15:00 | Doğan Seyfi Atlı Stadı | Kızılcabölükspor | 2 - 0 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
07/05/2022 | 15:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 2 - 1 | 23 Elazığ FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 36 | 24 | 6 | 6 | 59 | 30 | 29 | 78 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 36 | 22 | 8 | 6 | 72 | 31 | 41 | 74 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 36 | 21 | 9 | 6 | 64 | 39 | 25 | 72 | ||
4. | 68 Aksaray Belediyespor | 36 | 18 | 5 | 13 | 49 | 43 | 6 | 59 | ||
5. | 52 Orduspor FK | 36 | 15 | 13 | 8 | 48 | 41 | 7 | 58 | ||
6. | Armoni Alanya Kestelspor | 36 | 16 | 9 | 11 | 46 | 34 | 12 | 57 | ||
7. | Kuşadasıspor | 36 | 13 | 8 | 15 | 42 | 48 | -6 | 47 | ||
8. | Şile Yıldızspor | 36 | 13 | 8 | 15 | 39 | 46 | -7 | 47 | ||
9. | Bayrampaşa | 36 | 10 | 15 | 11 | 41 | 33 | 8 | 45 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 36 | 12 | 9 | 15 | 41 | 48 | -7 | 45 | ||
11. | 23 Elazığ FK | 36 | 10 | 13 | 13 | 40 | 36 | 4 | 43 | ||
12. | Yomraspor | 36 | 10 | 11 | 15 | 35 | 45 | -10 | 41 | ||
13. | Siirt İl Özel İdare | 36 | 10 | 11 | 15 | 38 | 57 | -19 | 41 | ||
14. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 36 | 9 | 14 | 13 | 33 | 39 | -6 | 41 | ||
15. | Darıca Gençlerbirliği | 36 | 8 | 14 | 14 | 33 | 46 | -13 | 38 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 36 | 7 | 16 | 13 | 41 | 51 | -10 | 37 | ||
17. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 36 | 7 | 15 | 14 | 31 | 44 | -13 | 36 | ||
18. | Çarşambaspor | 36 | 8 | 10 | 18 | 32 | 52 | -20 | 34 | ||
19. | Hacettepe | 36 | 7 | 10 | 19 | 24 | 45 | -21 | 31 |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |