Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/02/2018 | 14:00 | 4 Eylülspor Vadisi - 1 | Sivas Demirspor | 1 - 0 | Orduspor | ||
04/02/2018 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 3 - 0 | Şarkışla Belediyespor | ||
04/02/2018 | 14:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 4 - 0 | Eti Lisesi Gençlikspor | ||
04/02/2018 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 0 - 1 | Ünye 1957 Spor | ||
04/02/2018 | 14:00 | Ladik İlçe Sahası | Ladik Belediyespor | 3 - 1 | Sinopspor | ||
04/02/2018 | 14:00 | Turhal İlçe Stadı | Turhalspor | 1 - 0 | Atakum Belediyespor | ||
04/02/2018 | 14:00 | Amasya 12 Haziran Stadı | Yeni Amasyaspor | 4 - 2 | 1926 Bulancakspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fatsa Belediyespor | 17 | 14 | 3 | 0 | 37 | 10 | 27 | 45 | ||
2. | Ünye 1957 Spor | 17 | 10 | 5 | 2 | 37 | 14 | 23 | 35 | ||
3. | Yeni Amasyaspor | 17 | 9 | 6 | 2 | 34 | 18 | 16 | 33 | ||
4. | Şarkışla Belediyespor | 17 | 8 | 4 | 5 | 28 | 13 | 15 | 28 | ||
5. | Ladik Belediyespor | 17 | 7 | 6 | 4 | 18 | 12 | 6 | 27 | ||
6. | Atakum Belediyespor | 17 | 6 | 6 | 5 | 25 | 20 | 5 | 24 | ||
7. | Çarşambaspor | 17 | 6 | 6 | 5 | 26 | 24 | 2 | 24 | ||
8. | 1926 Bulancakspor | 17 | 4 | 9 | 4 | 22 | 21 | 1 | 21 | ||
9. | Görelespor | 17 | 4 | 6 | 7 | 24 | 29 | -5 | 18 | ||
10. | Sinopspor | 17 | 4 | 6 | 7 | 16 | 24 | -8 | 18 | ||
11. | Turhalspor | 17 | 5 | 2 | 10 | 16 | 21 | -5 | 17 | ||
12. | Sivas Demirspor | 17 | 3 | 4 | 10 | 12 | 37 | -25 | 13 | ||
13. | Eti Lisesi Gençlikspor | 17 | 3 | 2 | 12 | 12 | 35 | -23 | 11 | ||
14. | Orduspor * | 17 | 1 | 5 | 11 | 14 | 43 | -29 | -4 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |