Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
17/03/2018 | 14:00 | Atakum İlçe Sahası | Atakum Belediyespor | 6 - 2 | Sinopspor | ||
18/03/2018 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 2 - 1 | Çarşambaspor | ||
18/03/2018 | 14:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 0 - 3* | 1926 Bulancakspor | ||
18/03/2018 | 14:00 | Havza İlçe Sahası T S | Eti Lisesi Gençlikspor | 1 - 2 | Ünye 1957 Spor | ||
18/03/2018 | 14:00 | Şarkışla İlçe Stadı | Şarkışla Belediyespor | 4 - 1 | Orduspor | ||
18/03/2018 | 14:00 | Turhal İlçe Stadı | Turhalspor | 2 - 1 | Sivas Demirspor | ||
18/03/2018 | 14:00 | Amasya 12 Haziran Stadı | Yeni Amasyaspor | 1 - 1 | Ladik Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fatsa Belediyespor | 23 | 17 | 5 | 1 | 50 | 17 | 33 | 56 | ||
2. | Ünye 1957 Spor | 23 | 14 | 5 | 4 | 47 | 19 | 28 | 47 | ||
3. | Ladik Belediyespor | 23 | 12 | 7 | 4 | 27 | 14 | 13 | 43 | ||
4. | Şarkışla Belediyespor | 23 | 12 | 6 | 5 | 37 | 15 | 22 | 42 | ||
5. | Yeni Amasyaspor | 23 | 11 | 8 | 4 | 39 | 24 | 15 | 41 | ||
6. | Atakum Belediyespor | 23 | 10 | 7 | 6 | 42 | 27 | 15 | 37 | ||
7. | Çarşambaspor | 23 | 10 | 6 | 7 | 33 | 28 | 5 | 36 | ||
8. | Turhalspor | 23 | 10 | 2 | 11 | 23 | 25 | -2 | 32 | ||
9. | 1926 Bulancakspor | 23 | 6 | 10 | 7 | 26 | 25 | 1 | 28 | ||
10. | Sinopspor | 23 | 5 | 8 | 10 | 20 | 36 | -16 | 23 | ||
11. | Görelespor | 23 | 5 | 6 | 12 | 29 | 42 | -13 | 21 | ||
12. | Eti Lisesi Gençlikspor | 23 | 4 | 3 | 16 | 18 | 42 | -24 | 15 | ||
13. | Sivas Demirspor | 23 | 3 | 4 | 16 | 14 | 48 | -34 | 13 | ||
14. | Orduspor * | 23 | 1 | 5 | 17 | 17 | 60 | -43 | -4 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |