Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
17/12/2017 | 14:00 | Sapanca Atatürk Stadı | Sapanca Gençlikspor | 0 - 1 | Gebzespor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Veysel Karani Sahası | Bursa Zaferspor | 2 - 0 | Maltepespor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Karasu İlçe Stadı | Karasuspor | 0 - 2 | Kartal Bulvarspor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Kestel İlçe Stadı | Kestel Belediyespor | 0 - 0 | Adapazarıspor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Mehmet Ali Kağıtçı Sahası | Derincespor | 2 - 3 | Nilüfer Erdemlispor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Gürpınar Stadı | Beylikdüzüspor | 5 - 1 | İnegöl Mobilya Kurtuluşspor | ||
17/12/2017 | 14:00 | Beylerbeyi 75.Yıl Stadı | Beylerbeyi | 1 - 0 | Başiskele Doğantepespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Gebzespor | 13 | 10 | 1 | 2 | 25 | 12 | 13 | 31 | ||
2. | Beylerbeyi | 13 | 9 | 0 | 4 | 17 | 14 | 3 | 27 | ||
3. | Kartal Bulvarspor | 13 | 8 | 2 | 3 | 22 | 11 | 11 | 26 | ||
4. | Beylikdüzüspor | 13 | 7 | 5 | 1 | 19 | 9 | 10 | 26 | ||
5. | Maltepespor | 13 | 8 | 1 | 4 | 24 | 10 | 14 | 25 | ||
6. | Başiskele Doğantepespor | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 | 10 | 10 | 25 | ||
7. | Bursa Zaferspor | 14 | 6 | 2 | 6 | 16 | 15 | 1 | 20 | ||
8. | Karasuspor | 13 | 4 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 16 | ||
9. | Adapazarıspor | 13 | 4 | 3 | 6 | 10 | 15 | -5 | 15 | ||
10. | Kestel Belediyespor | 13 | 2 | 5 | 6 | 16 | 22 | -6 | 11 | ||
11. | Nilüfer Erdemlispor | 13 | 2 | 4 | 7 | 10 | 18 | -8 | 10 | ||
12. | Sapanca Gençlikspor | 14 | 2 | 3 | 9 | 8 | 25 | -17 | 9 | ||
13. | İnegöl Mobilya Kurtuluşspor | 13 | 2 | 1 | 10 | 12 | 27 | -15 | 7 | ||
14. | Derincespor [ligden ihraç] | 13 | 1 | 3 | 9 | 15 | 28 | -13 | 6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |