Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/10/2022 | 15:00 | Muharrem Gülergin Stadı | Bitexen Adana 1954 FK | 0 - 0 | Anamur Belediyespor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Karacailyas Stadı | Homurlu 1951 Spor | 2 - 1 | Adana Vefa | ||
09/10/2022 | 15:00 | Ceyhan İlçe Stadı | Ceyhanspor | 0 - 3 | Antakya Belediyespor FK | ||
09/10/2022 | 15:00 | İskenderun Karayılan Sahası | 5 Temmuz İskenderunspor | 1 - 1 | Araban Belediyespor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Aktoprak Sahası | Gaziantepgücü | 0 - 1 | Samandağ Gençlerbirliği | ||
09/10/2022 | 15:00 | Kilis 7 Aralık Stadı | Kilis Belediyespor | 1 - 1 | Hadırlıgücü | ||
09/10/2022 | 15:00 | Silifke İlçe Stadı | Silifke Belediyespor | 1 - 0 | Bahçespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Silifke Belediyespor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 6 | ||
2. | Anamur Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 4 | ||
3. | Araban Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 4 | ||
4. | 5 Temmuz İskenderunspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
5. | Samandağ Gençlerbirliği | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
6. | Bitexen Adana 1954 FK | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
7. | Adana Vefa | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | ||
8. | Antakya Belediyespor FK | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||
9. | Homurlu 1951 Spor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 | ||
10. | Kilis Belediyespor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | ||
11. | Hadırlıgücü | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | ||
12. | Gaziantepgücü | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 0 | ||
13. | Bahçespor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 | 0 | ||
14. | Ceyhanspor * | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |