Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
19/11/2017 | 14:00 | Yatağan İlçe Sahası | Yatağanspor | 3 - 1 | Dikili Çandarlıgücü | ||
19/11/2017 | 14:00 | Şuhut İlçe Stadı | Şuhut Belediye Hisarspor | 1 - 1 | Uşak Vefaspor | ||
19/11/2017 | 14:00 | Çal Vali Yusuf Ziya Göksu Stadı | Çal Belediyespor | 2 - 2 | Sarayköy 1926 FK | ||
19/11/2017 | 14:00 | Söke İlçe Stadı | Sökespor | 3 - 0 | Ortaca Belediyespor | ||
19/11/2017 | 14:00 | Bozdoğan İlçe Stadı | Bozdoğan Belediyespor | 3 - 0 | Kuşadasıspor | ||
19/11/2017 | 14:00 | Ödemiş Saraçoğlu Stadı | Ödemişspor | 2 - 1 | Torbalıspor | ||
19/11/2017 | 14:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kale Belediye Gençlikspor | 1 - 0 | Sandıklıspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Torbalıspor | 9 | 7 | 1 | 1 | 25 | 7 | 18 | 22 | ||
2. | Bozdoğan Belediyespor | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 11 | 6 | 17 | ||
3. | Çal Belediyespor | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | 8 | 3 | 17 | ||
4. | Ödemişspor | 9 | 4 | 4 | 1 | 14 | 10 | 4 | 16 | ||
5. | Sökespor | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 9 | 6 | 15 | ||
6. | Sandıklıspor | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | 7 | 12 | 14 | ||
7. | Kale Belediye Gençlikspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 7 | 6 | 1 | 13 | ||
8. | Kuşadasıspor | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 13 | ||
9. | Şuhut Belediye Hisarspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 6 | 5 | 1 | 11 | ||
10. | Ortaca Belediyespor | 9 | 3 | 1 | 5 | 12 | 15 | -3 | 10 | ||
11. | Yatağanspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 | ||
12. | Sarayköy 1926 FK | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 18 | -9 | 9 | ||
13. | Uşak Vefaspor | 9 | 1 | 2 | 6 | 9 | 25 | -16 | 5 | ||
14. | Dikili Çandarlıgücü | 9 | 0 | 1 | 8 | 5 | 22 | -17 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |