Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Hankendispor | 0 - 3* | Dersim 62 Spor | |||||
06/10/2018 | 15:00 | Üzümlü İlçe Stadı | Ulalar Belediyespor | 0 - 1 | Şarkışla Belediyespor | ||
07/10/2018 | 15:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta Dirilişspor | 1 - 1 | Elbistanspor | ||
07/10/2018 | 15:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Pütürge Belediyespor | 0 - 2 | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | ||
07/10/2018 | 15:00 | Araban İlçe Stadı | Araban Belediyespor | 0 - 0 | Ankas İstiklalspor | ||
07/10/2018 | 15:00 | Yenice 2 Nolu Saha | 11 Nisanspor | 0 - 0 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
07/10/2018 | 15:00 | Hanefi Mahçiçek Stadı | 1920 Maraşspor | 2 - 0 | Kilis Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 7 | ||
2. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 7 | ||
3. | Ankas İstiklalspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 7 | ||
4. | Şarkışla Belediyespor * | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 6 | ||
5. | 1920 Maraşspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | ||
6. | Elbistanspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | ||
7. | Araban Belediyespor | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 4 | ||
8. | 11 Nisanspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | ||
9. | Kahta Dirilişspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 8 | -6 | 2 | ||
10. | Kilis Belediyespor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1 | ||
11. | Ulalar Belediyespor | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 0 | ||
12. | Pütürge Belediyespor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 0 | ||
13. | Hankendispor * [ligden ihraç] | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | -9 | -3 | ||
14. | Dersim 62 Spor * [ligden ihraç] | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | -24 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |