Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Bağcılarspor | 3 - 0* | Salihli Belediyespor | |||||
Saruhanlı Belediyespor FK | 0 - 3* | Çeşme Belediyespor | |||||
Özçamdibispor | 3 - 0* | Ortaköyspor | |||||
16/04/2023 | 15:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Budaklar Gençlikspor | 1 - 7 | Gazi Mahallesi | ||
16/04/2023 | 15:00 | İBB Bayrampaşa Stadı | Sultangazispor | 1 - 2 | Aliağa Futbol AŞ | ||
16/04/2023 | 15:00 | Alaçatı 15 Eylül Sahası | Alaçatıspor | 2 - 0 | Yunus Emre Belediyespor | ||
16/04/2023 | 15:00 | Tevfik Lav Sahası | Manisa Sanayi Yıldızspor | 3 - 4 | Kartalspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 26 | 19 | 6 | 1 | 66 | 15 | 51 | 63 | ||
2. | Yunus Emre Belediyespor | 26 | 16 | 5 | 5 | 57 | 18 | 39 | 53 | ||
3. | Alaçatıspor | 26 | 15 | 5 | 6 | 36 | 22 | 14 | 50 | ||
4. | Manisa Sanayi Yıldızspor | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 | 36 | 9 | 45 | ||
5. | Kartalspor | 26 | 12 | 8 | 6 | 49 | 33 | 16 | 44 | ||
6. | Çeşme Belediyespor | 26 | 12 | 6 | 8 | 46 | 29 | 17 | 42 | ||
7. | Bağcılarspor | 26 | 12 | 6 | 8 | 51 | 29 | 22 | 42 | ||
8. | Sultangazispor | 26 | 10 | 7 | 9 | 35 | 36 | -1 | 37 | ||
9. | Özçamdibispor | 26 | 10 | 4 | 12 | 40 | 60 | -20 | 34 | ||
10. | Saruhanlı Belediyespor FK * | 26 | 10 | 3 | 13 | 43 | 39 | 4 | 30 | ||
11. | Gazi Mahallesi | 26 | 6 | 10 | 10 | 44 | 39 | 5 | 28 | ||
12. | Ortaköyspor * | 26 | 5 | 4 | 17 | 20 | 42 | -22 | 16 | ||
13. | Budaklar Gençlikspor * | 26 | 3 | 0 | 23 | 21 | 96 | -75 | 6 | ||
14. | Salihli Belediyespor * [ligden ihraç] | 26 | 3 | 2 | 21 | 12 | 71 | -59 | 5 |
|
||||||||||||||||||||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |