Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/03/2019 | 14:00 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 2 - 0 | Çayırovaspor | ||
10/03/2019 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahya Çamlıcaspor | 0 - 3 | Bornova Yeşilova | ||
10/03/2019 | 14:00 | Derbent Stadı | Büyük Derbentspor | 1 - 3 | Kütahyaspor | ||
10/03/2019 | 14:00 | Cebeci Spor Kompleksi | Sultangazispor | 1 - 1 | Vefa | ||
10/03/2019 | 14:00 | Yıldıztabya Stadı | Gaziosmanpaşa | 0 - 2 | TKİ Tavşanlı Linyitspor | ||
10/03/2019 | 14:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 1 - 0 | Başiskele Doğantepespor | ||
10/03/2019 | 14:00 | Aliağa Atatürk Stadı | Aliağa Futbol AŞ | 4 - 0 | Maltepespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 21 | 14 | 4 | 3 | 50 | 13 | 37 | 46 | ||
2. | Belediye Derincespor | 21 | 12 | 6 | 3 | 44 | 15 | 29 | 42 | ||
3. | Maltepespor | 21 | 12 | 4 | 5 | 21 | 16 | 5 | 40 | ||
4. | Sultangazispor | 21 | 11 | 6 | 4 | 30 | 18 | 12 | 39 | ||
5. | Vefa | 21 | 10 | 7 | 4 | 34 | 18 | 16 | 37 | ||
6. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 21 | 10 | 4 | 7 | 37 | 25 | 12 | 34 | ||
7. | Gaziosmanpaşa | 21 | 9 | 6 | 6 | 24 | 24 | 0 | 33 | ||
8. | Kütahyaspor | 21 | 8 | 5 | 8 | 31 | 34 | -3 | 29 | ||
9. | Başiskele Doğantepespor | 21 | 8 | 4 | 9 | 30 | 29 | 1 | 28 | ||
10. | Çayırovaspor | 21 | 6 | 5 | 10 | 23 | 27 | -4 | 23 | ||
11. | Bornova Yeşilova | 21 | 6 | 4 | 11 | 26 | 39 | -13 | 22 | ||
12. | Bozüyük Vitraspor | 21 | 5 | 4 | 12 | 20 | 33 | -13 | 19 | ||
13. | Büyük Derbentspor | 21 | 4 | 3 | 14 | 17 | 40 | -23 | 15 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 21 | 1 | 0 | 20 | 7 | 63 | -56 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |