Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
22/10/2022 | 15:00 | Silifke İlçe Stadı | Silifke Belediyespor | 2 - 1 | Antakya Belediyespor FK | ||
23/10/2022 | 15:00 | Aktoprak Sahası | Gaziantepgücü | 1 - 1 | Anamur Belediyespor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Kilis 7 Aralık Stadı | Kilis Belediyespor | 2 - 3 | Bitexen Adana 1954 FK | ||
23/10/2022 | 15:00 | Karacailyas Stadı | Homurlu 1951 Spor | 0 - 0 | Araban Belediyespor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Ceyhan İlçe Stadı | Ceyhanspor | 1 - 2 | Samandağ Gençlerbirliği | ||
23/10/2022 | 15:00 | İskenderun Karayılan Sahası | 5 Temmuz İskenderunspor | 2 - 2 | Hadırlıgücü | ||
23/10/2022 | 15:00 | Adana Vefa Tesisleri | Adana Vefa | 1 - 0 | Bahçespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bitexen Adana 1954 FK | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 10 | ||
2. | Silifke Belediyespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 10 | ||
3. | Araban Belediyespor | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 8 | ||
4. | Samandağ Gençlerbirliği | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 8 | ||
5. | Adana Vefa | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 7 | ||
6. | Anamur Belediyespor | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 1 | 5 | 6 | ||
7. | 5 Temmuz İskenderunspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 6 | ||
8. | Homurlu 1951 Spor | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | ||
9. | Antakya Belediyespor FK | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 4 | ||
10. | Gaziantepgücü | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 4 | ||
11. | Kilis Belediyespor | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | ||
12. | Hadırlıgücü | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2 | ||
13. | Bahçespor | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | -11 | 0 | ||
14. | Ceyhanspor * | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 9 | -8 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |