Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Yalovaspor | 3 - 0* | Akhisar Demirspor | |||||
08/03/2023 | 13:00 | Veysel Karani Sahası | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 3 - 2 | Kullar 1975 Spor | ||
08/03/2023 | 14:00 | Bakırköy Belediye 2 Nolu Saha | Osmaniye İstiklalspor | 1 - 2 | Altınova Belediyespor | ||
08/03/2023 | 14:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebzespor | 2 - 1 | Nişantaşıspor | ||
08/03/2023 | 14:00 | Feriköy Stadı | Feriköy | 3 - 0 | Kavacıkspor | ||
08/03/2023 | 14:00 | Değirmendere Sahası | Değirmenderespor | 0 - 3 | Nilüfer Belediye FK | ||
08/03/2023 | 16:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Cankurtaranspor | 3 - 2 | Gebze Tayfunspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Gebzespor | 17 | 13 | 3 | 1 | 31 | 9 | 22 | 42 | ||
2. | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 17 | 11 | 5 | 1 | 36 | 8 | 28 | 38 | ||
3. | Altınova Belediyespor | 17 | 12 | 2 | 3 | 27 | 9 | 18 | 38 | ||
4. | Cankurtaranspor | 17 | 9 | 4 | 4 | 35 | 16 | 19 | 31 | ||
5. | Feriköy | 17 | 9 | 4 | 4 | 28 | 21 | 7 | 31 | ||
6. | Kullar 1975 Spor | 17 | 9 | 2 | 6 | 30 | 22 | 8 | 29 | ||
7. | Nilüfer Belediye FK | 17 | 8 | 4 | 5 | 28 | 17 | 11 | 28 | ||
8. | Nişantaşıspor | 17 | 7 | 4 | 6 | 26 | 21 | 5 | 25 | ||
9. | Osmaniye İstiklalspor | 17 | 6 | 5 | 6 | 19 | 17 | 2 | 23 | ||
10. | Değirmenderespor | 17 | 7 | 2 | 8 | 20 | 20 | 0 | 23 | ||
11. | Kavacıkspor | 17 | 4 | 1 | 12 | 27 | 35 | -8 | 13 | ||
12. | Yalovaspor | 17 | 3 | 1 | 13 | 17 | 46 | -29 | 10 | ||
13. | Gebze Tayfunspor | 17 | 2 | 1 | 14 | 12 | 44 | -32 | 7 | ||
14. | Akhisar Demirspor [ligden ihraç] | 17 | 0 | 0 | 17 | 7 | 58 | -51 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |