Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2. Lig Kırmızı Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/02/2019 | 13:30 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 1 - 2 | Başkent Akademi FK | ||
10/02/2019 | 13:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 0 - 1 | Zonguldak Kömürspor | ||
10/02/2019 | 13:30 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 0 - 3 | Fethiyespor | ||
10/02/2019 | 13:30 | Tokat Gaziosmanpaşa Stadı | Tokatspor | 0 - 1 | Tuzlaspor | ||
10/02/2019 | 13:30 | Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı | Konya Anadolu Selçukspor | 2 - 2 | Sivas Belediyespor | ||
10/02/2019 | 13:30 | Atatürk Olimpiyat Stadı | Vavacars Fatih Karagümrük | 2 - 1 | Kahramanmaraşspor | ||
10/02/2019 | 13:30 | Bandırma 17 Eylül Stadı | Teksüt Bandırmaspor | 2 - 1 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
10/02/2019 | 13:30 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 0 - 3 | Etimesgut Belediyespor | ||
10/02/2019 | 13:30 | Tarsus İlçe Stadı | Tarsus İdman Yurdu | 0 - 3 | Menemen Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Tuzlaspor | 21 | 14 | 4 | 3 | 43 | 10 | 33 | 46 | ||
2. | Menemen Belediyespor | 21 | 12 | 7 | 2 | 45 | 25 | 20 | 43 | ||
3. | Vavacars Fatih Karagümrük | 21 | 12 | 4 | 5 | 36 | 23 | 13 | 40 | ||
4. | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 21 | 9 | 8 | 4 | 33 | 17 | 16 | 35 | ||
5. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 21 | 10 | 5 | 6 | 27 | 24 | 3 | 35 | ||
6. | Siltaş Yapı Pendikspor | 21 | 9 | 6 | 6 | 31 | 26 | 5 | 33 | ||
7. | Etimesgut Belediyespor | 21 | 8 | 6 | 7 | 28 | 25 | 3 | 30 | ||
8. | Tarsus İdman Yurdu | 21 | 7 | 7 | 7 | 29 | 32 | -3 | 28 | ||
9. | Zonguldak Kömürspor | 21 | 6 | 8 | 7 | 23 | 27 | -4 | 26 | ||
10. | Sivas Belediyespor | 21 | 7 | 5 | 9 | 25 | 30 | -5 | 26 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 21 | 6 | 6 | 9 | 20 | 27 | -7 | 24 | ||
12. | Başkent Akademi FK | 21 | 5 | 9 | 7 | 22 | 32 | -10 | 24 | ||
13. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 21 | 6 | 5 | 10 | 25 | 30 | -5 | 23 | ||
14. | Konya Anadolu Selçukspor | 21 | 4 | 10 | 7 | 30 | 37 | -7 | 22 | ||
15. | Fethiyespor | 21 | 4 | 9 | 8 | 24 | 28 | -4 | 21 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 21 | 5 | 5 | 11 | 19 | 40 | -21 | 20 | ||
17. | Teksüt Bandırmaspor | 21 | 4 | 6 | 11 | 24 | 37 | -13 | 18 | ||
18. | Tokatspor | 21 | 2 | 8 | 11 | 16 | 30 | -14 | 14 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |