Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/01/2023 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 5 - 0 | Niğde Anadolu FK | ||
14/01/2023 | 14:00 | Minareli Çavuş Spor Tesisleri | Bursa Yıldırımspor | 0 - 0 | Büyükçekmece Tepecikspor | ||
15/01/2023 | 14:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 0 - 1 | Muş 1984 Muşspor | ||
15/01/2023 | 14:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 1 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
15/01/2023 | 14:00 | Erbaa İlçe Stadı | Merkür Jet Erbaaspor | 0 - 0 | Kepezspor FK | ||
15/01/2023 | 14:00 | Sapanca Atatürk Stadı | Sapanca Gençlikspor | 1 - 0 | Fatsa Belediyespor | ||
15/01/2023 | 14:00 | Adnan Menderes Stadı | Efeler 09 Spor FK | 0 - 2 | Artvin Hopaspor | ||
15/01/2023 | 14:00 | Arguvan İlçe Stadı | Malatya Arguvanspor | 1 - 0 | Akhisarspor | ||
15/01/2023 | 14:00 | Siirt Atatürk Stadı S | Siirt İl Özel İdare | 1 - 2 | Güneş Holding Çankaya FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kepezspor FK | 18 | 9 | 7 | 2 | 23 | 12 | 11 | 34 | ||
2. | 68 Aksaray Belediyespor | 18 | 9 | 7 | 2 | 23 | 16 | 7 | 34 | ||
3. | Güneş Holding Çankaya FK | 18 | 8 | 8 | 2 | 29 | 15 | 14 | 32 | ||
4. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 19 | 8 | 7 | 4 | 25 | 18 | 7 | 31 | ||
5. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 18 | 8 | 5 | 5 | 33 | 18 | 15 | 29 | ||
6. | Efeler 09 Spor FK | 18 | 6 | 9 | 3 | 26 | 17 | 9 | 27 | ||
7. | Sapanca Gençlikspor | 18 | 7 | 5 | 6 | 22 | 21 | 1 | 26 | ||
8. | Muş 1984 Muşspor | 18 | 7 | 3 | 8 | 15 | 17 | -2 | 24 | ||
9. | Artvin Hopaspor | 18 | 6 | 6 | 6 | 19 | 22 | -3 | 24 | ||
10. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 19 | 5 | 9 | 5 | 19 | 23 | -4 | 24 | ||
11. | Büyükçekmece Tepecikspor | 18 | 6 | 4 | 8 | 17 | 23 | -6 | 22 | ||
12. | Bergama Belediyespor | 18 | 5 | 6 | 7 | 20 | 22 | -2 | 21 | ||
13. | Siirt İl Özel İdare | 18 | 3 | 11 | 4 | 15 | 17 | -2 | 20 | ||
14. | Bursa Yıldırımspor | 18 | 4 | 8 | 6 | 14 | 17 | -3 | 20 | ||
15. | Fatsa Belediyespor | 18 | 3 | 8 | 7 | 22 | 24 | -2 | 17 | ||
16. | Merkür Jet Erbaaspor | 18 | 3 | 7 | 8 | 18 | 28 | -10 | 16 | ||
17. | Akhisarspor | 18 | 2 | 8 | 8 | 10 | 19 | -9 | 14 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 18 | 2 | 4 | 12 | 11 | 38 | -27 | 10 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |