Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur - 2022/23

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
27/09/2022 13:00 İnegöl İlçe Stadı Forma İnegölspor 1 - 1
1 - 2 (u)
BC Group Ağrı 1970 Spor Forma
27/09/2022 14:30 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Forma Zonguldak Kömürspor 0 - 1 Gümüşhanespor Forma
27/09/2022 14:30 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Forma Ankaraspor 5 - 2 Kepez Belediyespor Forma
27/09/2022 15:00 Derince İlçe Stadı Forma Kocaelispor 1 - 4 Ayvalıkgücü Belediyespor Forma
27/09/2022 15:00 Soma Atatürk Stadı Forma Somaspor 1 - 1
2 - 2 (u)
4 - 5 (p)
Efeler 09 Spor FK Forma
27/09/2022 17:30 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Baynet İnşaat Balıkesirspor 1 - 1
2 - 1 (u)
Hacettepe 1945 Spor Forma
28/09/2022 13:00 Kastamonu Gazi Stadı Forma GMG Kastamonuspor 0 - 0
0 - 0 (u)
5 - 4 (p)
Nevşehir Belediyespor Forma
28/09/2022 14:00 Pazar İlçe Stadı Forma Pazarspor 1 - 0 Mazıdağı Fosfatspor Forma
28/09/2022 14:00 Adıyaman Atatürk Stadı Forma Adıyaman FK 0 - 0
1 - 0 (u)
Bartınspor Forma
28/09/2022 14:30 Kırşehir Ahi Stadı Forma Kırşehir Futbol SK 1 - 1
2 - 1 (u)
Kilis Belediyespor Forma
28/09/2022 14:30 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Forma Etimesgut Belediyespor 3 - 1 Yalovaspor Forma
28/09/2022 14:30 Serik İsmail Ogan Stadı Forma Serik Belediyespor 2 - 0 1954 Kelkit Belediyespor Forma
28/09/2022 14:30 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı Forma 1922 Konyaspor 1 - 2 Karbel Karaköprü Belediyespor Forma
28/09/2022 14:30 Niğde Ömer Halis Demir Üni Sahası Forma Niğde Anadolu FK 2 - 1 Yomraspor Forma
28/09/2022 14:30 TCDD Ankara Demirspor Stadı Forma Ankara Demirspor 0 - 2 Karaman FK Forma
28/09/2022 15:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Forma Kuşadasıspor 0 - 1 Kınay Bulvarspor Forma
28/09/2022 15:00 Afyon Atatürk Stadı Forma Hes İlaç Afyonspor 2 - 4 Amberçay Eynesil Belediyespor Forma
28/09/2022 15:00 Kırklareli Atatürk Stadı Forma Weecoins Kırklarelispor 5 - 0 Siirt İl Özel İdare Forma
28/09/2022 15:00 Uşak 1 Eylül Stadı Forma Uşakspor A.Ş. 2 - 1 Malatya Arguvanspor Forma
28/09/2022 15:00 Velimeşe M.K.Atatürk Stadı Forma Ergene Velimeşespor 0 - 1 23 Elazığ FK Forma
28/09/2022 15:00 Nazilli İlçe Stadı Forma Eşin Group Nazilli Belediyespor 2 - 1 Gema Polimer Şile Yıldızspor Forma
28/09/2022 15:00 Çatalca İzzettin Stadı Forma İdaş Çatalcaspor 1 - 1
2 - 3 (u)
Bitexen Sapanca Gençlikspor Forma
28/09/2022 15:00 Yusuf Ziya Öniş Stadı Forma Sarıyer 3 - 0 Büyükçekmece Tepecikspor Forma
28/09/2022 17:30 Şanlıurfa GAP Stadı Forma Şanlıurfaspor 4 - 2 Karşıyaka Forma
28/09/2022 20:00 Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı Forma Bursaspor 0 - 1 Boyabat 1868 Spor Forma
29/09/2022 14:00 Diyarbakır Atatürk Stadı Forma Diyarbekirspor 3 - 0 Kars 36 Spor Forma
29/09/2022 15:00 Derince İlçe Stadı Forma Belediye Derincespor 0 - 0
0 - 1 (u)
Amasyaspor FK Forma
29/09/2022 17:00 Menemen İlçe Stadı Forma Menemen FK 3 - 2 Bigaspor Forma
29/09/2022 20:00 Eskişehir Yeni Stadyum Forma Eskişehirspor 2 - 3 Muş 1984 Muşspor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design